MSI, yeni nesil NVIDIA kartlarını duyurdu!

Ünlü ekran kartı firması MSI, yeni nesil GeForce GTX680 kartlarını resmen duyurdu! İşte özellikleri

MSI, yeni nesil NVIDIA kartlarını duyurdu!

MSI Cumartesi günü yaptığı açıklamayla yeni nesil GeForce GTX680 serisi ekran kartlarını duyurdu. NVIDIA'nın 28 nm üretim teknolojisine sahip GeForce GTX680 grafik işlemcisini kullanan yeni seri aynı zamanda 2 GB GDDR5 bellek ile dünyanın en hızlı hafıza modüllerinden birine de ev sahipliği yapıyor. PCI Express 3.0 ve DirectX 11 desteğine ek olarak MSI GeForce GTX680 NVIDIA'nın yeni GPU Boost teknolojisinden de faydalanıyor. MSI'ın ödüllü Afterburner yazılımı ile beraber kullanıldığında ise güç kullanım sınırı ve frekans aralığı ayarlanılarak kullanıcılar çok daha yüksek otomatik overclock potansiyeline erişebiliyorlar.

MSI'ın Özel Afterburner overclock yazılımı ile daha hızlı

MSI GeForce GTX680 NVIDIA'nın çekirdek frekansını oyunun ihtiyacına göre dinamik olarak artıran GPU Boost teknolojisi ile geliyor. MSI ise özel Afterburner yazılımı ile bu teknolojiyi bir adım öteye taşıyor. Yazılım sayesinde kullanıcılar kartın çekeceği güçün ve grafik işlemci saatinin sınırını artırarak gerektiğinde kartın çok daha fazla performans vermesini sağlayabiliyorlar. GPU sıcaklığına göre fan hızını otomatik olarak ayarlayan kontrolcü ise kartın güvenli bir sıcaklıkta kalmasını garanti altına alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Anakart ve ekran kartında kesinLikLe tercih ettiğim ve ettirdiğim firma Msı (: TşekkrLer Chip :)

Nvidia sürücülerinde TDR denilen ekranın donmasına ve sistemin kilitlenmesine sebep olan hata düzeltilmeden Nvidia kart almanızı tavsiye etmem.En son model kart alıpda kullanamama ihtimaliniz var.

muhteşem gözüküyor msı ler güzeldir

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir