Mutfak profesyonellerinin tercihi: Sileston

Silestone, mutfakları İspanyol estetiğinin zarafeti ve üstün teknolojisi ile bir araya getiriyor.

İlk tercih Sileston

Doğal taşın sadeliğini mutfaklarında görmek isteyenlere birçok alternatif sunan Cosentino Group, tezgâhlarının estetik ve kullanışlı olmasını isteyenleri Silestone'un eşsiz özellikleri ile buluşturuyor. Dünyanın en büyük kuvars üreticilerinden biri olan Cosentino Group, doğal taş kuvarsın güzelliği ve fonksiyonelliğini Silestone ile benzersiz tasarımlara dönüştürüyor.

İleri teknoloji ile yeniden şekillendirilen Silestone, doğada saf halde bulunan kuvarsın aşırı sertliği ve asitlere karşı direnci nedeniyle kullanım açısından üstün bir performans gösteriyor. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Silestone, kahve, şarap, makyaj malzemesi ve başka birçok gündelik ürünlerden kaynaklanan lekelere karşı da maksimum koruma sağlıyor. Mermer, granit gibi benzer katı yüzeylerden çok daha dayanıklı olan Silestone, tezgâhları darbelere karşı ekstra koruyor. Kuvarsın doğal sertliği, reçinenin elastikliği ve üretim sırasında kullanılan özel sıkıştırma sayesinde elde edilen bu ekstra dayanıklılık, sert nesneler kullanan mutfak profesyonellerinin mutfaklarında işlerini kolaylaştırıyor.

60'dan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilen Silestone, çok geniş yüzeylere tek seferde uygulanabilen oldukça esnek bir ürün. Özellikle profesyonel veya kişisel mutfaklarda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan hijyen problemi Silestone ile tamamen ortadan kalkıyor. Silestone, bakterilerin çoğalmasını engelleyen, en son jenerasyon gümüş iyonları sayesinde, benzersiz bir anti bakteriyel formüle sahip tek marka olma özelliğini taşıyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost