MWC 2019'da Bir Katlanan Telefon Daha Görünecek

Mobil Dünya Kongresi'nde göreceğimiz katlanabilen telefonlara yenisi eklendi!

MWC 2019'da Bir Katlanan Telefon Daha Görünecek

Şubat'ın sonunda, Barselona'da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi, katlanabilen telefonların şov yaptığı bir yere dönüşebilir. Çinli telefon üreticisi Nubia (ZTE'nin bir alt markası), MWC 2019'a katılacağını üzerinde "hayatınızı esnetin" yazan bir görselle açıkladı.

Paylaşılan resimle beraber gelen metinde yazanların çevirisi, kabaca şöyle: "Çin'in yenilikçilik gücü, geleceğin teknolojisine öncülük ediyor. Gelecek burada. Hayatınızı esnetin."

Nubia'nın nasıl bir katlanan telefon tanıtacağı bilinmiyor çünkü bu konuda herhangi bir dedikodu yok. MWC'deki 24 Şubat'taki etkinliğinde, Huawei'nin de 5G destekli katlanabilen bir telefon tanıtması bekleniyor. 20 Şubat'ta ise katlanan Samsung Galaxy X'in ortaya çıkması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Olumsuz: Katlanan telefonu olmayanlar borç harç yenisini alacak bu defa borçları kat kat artıp kendisi bu yükün altında ''katlanacak''! Olumlu: Katlanmayan telefonu olanlara benim niye katlanan cebim yok diyecek iç geçirip diğerlerinin kendisini ezmesine ''katlanacak''. Samsung için iyi bir reklam mottosu ; Katlananı olmayan imrenip kendi ezilip katlanır, katlananı olan kanatlanır! :D

Sen de yorum yaz