Next&NextStar'dan "sesli" navigasyon cihazı!

Next&NextStar'ın yeni navigasyon cihazı, sesli komutlarınızı tanıyor ve kullanımı kolaylaştırıyor!

Next&NextStar'dan "sesli" navigasyon cihazı!

Navigasyon teknolojilerinin önemli markalarından Next&NextStar, araç kullanıcılarının vazgeçilmezi olan navigasyon cihazlarında yeni bir dönem başlatıyor. Next&NextStar'ın yeni 5035 navigasyon cihazları için geliştirdiği VR Plus ses komut sistemi ile ekrana dokunmak, adres girmek gibi zaman harcayan işlemler tarih oluyor.
    
Navigasyon dünyasında bugüne kadar fotoğrafla navigasyon (FotoNAV), trafik bilgi sistemi (TBS), oversense dokunmatik ekran teknolojisi gibi ilkleri navigasyon kullanıcılarıyla buluşturan Next&NextStar, ekrana dokunmadan sesle komut verebilme imkanı sunan VR Plus teknolojisiyle ilgi çekecek.

Next&NextStar'ın yazılım ortakları ile birlikte geliştirdiği VR Plus ses tanıma teknolojisi, yeni 5035 navigasyon cihazlarıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor. Navigasyon kullanıcıları adres girme, önemli nokta ve favoriler arasında arama yapma gibi işlemleri artık sesli olarak yapabiliyor. Cihaz ayrıca seyir esnasında cadde, sokak isimleri ve trafik durumunu da sesli olarak bildiriyor. Next&NextStar 5035 Navigasyon Cihazı perakende satış fiyatı 249 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Etiketler:
GPS

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Gel de gülme. Bu alet dediğimizi anlarsa ben de bir şey bilmiyorum.

yandex bunu yaptı zaten beleş

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play