Next&NextStar'dan sizi dinleyen navigasyon!

Next&NextStar'ın yeni 5035 navigasyon cihazı sizi dinliyor ve bakın neler sunuyor!

Next&NextStar'dan sizi dinleyen navigasyon!

Navigasyon sistemlerinin denince akla ilk gelen marka Next&NextStar'ın yeni 5035 navigasyon cihazı sizi dinliyor. Sistemde bulunan VR Plus ses komut sistemi ile kullanıcılar, ekrana dokunmadan sadece gideceği lokasyonu söylüyor.
Navigasyon teknolojilerinin önde gelen markası Next&NextStar, araç kullanıcılarının vazgeçilmezi olan navigasyon cihazlarında son teknolojiyi uygulamaya devam ediyor. Next&NextStar'ın yeni 5035 navigasyon cihazları için geliştirdiği VR Plus ses komut sistemi ile araç sahipleri artık ekrana dokunmak, adres girmek gibi zaman harcayan işlemlerle uğraşmıyor.

Navigasyon dünyasında bugüne kadar fotoğrafla navigasyon (FotoNAV), trafik bilgi sistemi (TBS), oversense dokunmatik ekran teknolojisi gibi ilkleri navigasyon kullanıcılarıyla buluşturan Next&NextStar, ekrana dokunmadan sesle komut verebilme imkanı sunan VR Plus teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Next&NextStar'ın üstün yazılım ortakları ile birlikte geliştirdiği VR Plus ses tanıma teknolojisi, yeni 5035 navigasyon cihazlarıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor. Navigasyon kullanıcıları adres girme, önemli nokta ve favoriler arasında arama yapma gibi işlemleri artık sesli olarak yapabiliyor. Cihaz ayrıca seyir esnasında cadde, sokak isimleri ve trafik durumunu da sesli olarak bildiriyor.

Next&NextStar 5035 Navigasyon Cihazı perakende satış fiyatı 249 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Etiketler:
GPS

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Fotoğrafa dikkat

ürünü mağazada inceledim. berbat bir sistem yapmışlar il soruyor söylüyorsunuz ilçeye geçmek için devam falan demeniz gerekiyor. basitçe menü tuşlarının hepsini sözle söylüyorsunuz. yeni bir sistem yapmamak için eldeki sisteme basit bir ses modülü eklemişler hiç kullanışlı değil

Next in navigasyon sesi harika. Tüm igocular aynı sesi kullanıyor galiba :))

navking almayın da ne alırsanız alın bende navking I66 var arkadaşımda da navitech var ikisini karşılaştırıyoruz utandım ben yani ikisi arasında siklet farkı var navking berbat. en iyisi sadece yol tarif edenini almak bunların ekstra özellik ekledikçe batırıyolar.

Sen de yorum yaz