Nintendo: "WiiFit Kızı" ile ilgimiz yok

YouTube'da yayınlanan ve yaklaşık 2 milyon kez izlenen WiiFit kızı videosu Nintendo'yu bile şaşırttı

Nintendo: "WiiFit Kızı" ile ilgimiz yok
WiiFit kızı olarak ünlenen Lauren Bernat'ın videosu ilgi çekiyor.

Her şey, kısa bir videonun, bir reklam şirketine ait olan hesap üzerinden YouTube'a gönderilmesi ile başladı. "Why every guy should buy their girlfriend Wii Fit" (Neden her erkek kız arkadaşına bir WiiFit almalı) adını taşıyan videoda "kimine göre seksi" bir kızın WiiFit ile televizyon karşısında yaptığı hareketleri içeriyordu. Video, Giovanny Gutierrez isimli bir reklamcının, yine reklamcı olan kız arkadaşı Lauren Bernat'ı filme almasından başka bir şey değildi.

Ancak ne olduysa, bu videonun şaşırtıcı bir biçimde 2 milyondan fazla izlenmesi sonrasında oldu. Aslında amatör bir çekim olduğu hemen anlaşılan bu video, belki de yayınlayanın bir reklam şirketi olması nedeniyle, hemen Nintendo'ya mal edildi. Hemen ardında da, Nintendo'nun böyle bir reklamı neden YouTube üzerinde yayınladığı tartışılmaya başlandı.

Nintendo bu tartışmalardan rahatsız olmuş olacak ki, geçtiğimiz Salı günü şu açıklamayı yaptı: "Yayınlanan video ile herhangi bir ilgimiz bulunmuyor. Hatta bu videonun varlığından bile yeni haberdar olduk."

Bir anda herkesin ilgi odağı olan Guttierez ise, bunun sadece kişisel bir video olduğunu ve Nintendo ile uzaktan yakından bir ilgisi bulunmadığını açıkladı. Nintendo'dan para aldığı iddialarını ise kesin bir dille yalanladı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

reklama ait bişiy yokki video da reklam gibi değil cem yılmazın dedği gibi Reklam Kokan Bir Hareket Mevcut Değil yani :)

hahahahah super bı vıdeo olmus ya helal olsun valla adama

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost