Nokia 9, Beş Arka Kamerayla Gelebilir

Sızan Çizime göre Nokia'nın yeni amiral gemisi, kamera yarışında çıtayı iyice yükseltebilir!

Nokia 9, Beş Arka Kamerayla Gelebilir

Telefonlarda şu sıralar öne çıkan trendlerden bir tanesi, mümkün olduğunca çok kameraya yer vermek. Üç kameralı Huawei P20 Pro ile başlayan bu yarış, son haftalarda altı kameralı telefonlara kadar uzandı.

NOKIA 9:  360 renders [EXCLUSIVE]NOKIA 9: 360 renders [EXCLUSIVE]
NOKIA 9: 360 renders [EXCLUSIVE] About Us: 91mobiles.com is the largest gadget research site in India that provides tools, reviews & rich content to help people decide which gadget best suits their needs. The platform also helps users to find best prices/offers for the gadgets. For the latest news, reviews and updates subscribe to 91mobiles. Subscribe to our channel - Go to our website - Like us on Facebook - Follow us on Twitter -

Rakiplerinin gerisinde kalmaya razı olamayan HMD Global'in yeni amiral gemisinin arka yüzünde beş kameraya yer vereceği söyleniyor. Telefonu ilk kez görmesek de, 360 derecelik videosunu ilk defa görüyoruz. Video, cihazın tasarımını her açıdan gösteriyor. Sızıntıdan telefonun 5,9 inç'lik bir QHD ekranla, ekran içi parmak izi sensörüyle ve kablosuz şarjla geleceği de anlaşılıyor.

Telefonun 2019'da piyasaya çıkması bekleniyor; ilk tanıtım ise şubattaki MWC 2019'da yapılabilir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play