Nokia 9'dan Yüksek Kaliteli Görseller Sızdı!

Android One'lı Nokia 9'u net bir biçimde gösteren "basın görselleri" internete sızdı!

Nokia 9'dan Yüksek Kaliteli Görseller Sızdı!

Nokia 9'un 24 Şubat'ta tanıtılması bekleniyor ancak telefon hakkında birçok şeyi şimdiden gördük. Şimdi ise karşımızda tasarımı daha da yakından gösteren basın çizimleri var.

Sızıntılarıyla isim yapmaya başlayan Ishan Agarwal tarafından paylaşılan resimlerde Nokia 9'u çeşitli açılardan görebiliyoruz. Beş lensli kamera, parlak arka yüzey, ekranın üstündeki ve altındaki çerçeve, ilk dikkat çeken öğeler arasında. Ekrandaki simgeden telefonun ekran altı parmak izi tarayıcısıyla geldiği anlaşılıyor. Ancak bununla ilgili dedikoduları daha önce de duymuştuk.

Telefonun üstünde veya altında 3.5mm'lik kulaklık girişine rastlanmıyor. Son olarak arka yüzde "Android One" logosunu görüyoruz. Yani telefon, Google'ın yazılımının saf haliyle geliyor. Bu sürpriz değil çünkü çoğu Nokia telefonu, Android One'ı kullanıyor.

Sızıntı daha önce öğrendiklerimizle uyum içinde ancak yine de dikkatle yaklaşmakta fayda var. Bu sızıntıda teknik özelliklerden bahsedilmiyor ancak telefonun 6GB veya 8GB RAM, Snapdragon 855 veya 845 işlemciyle gelebileceğini, 3.800mAh pil sunacağını duymuştuk. Yani telefon, tam bir amiral gemisi olabilir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz