Office 14: Ofis setinden ilk gerçek kareler

Microsoft'un yeni ofis seti Office 14'ün ilk gerçek görüntüleri ortaya çıktı. Resimler burada...

  • Halil Mollaoğlu
Office 14: Alfa sürümden ilk görüntüler
Office 14: Alfa sürümün ilk ekran görüntüleri yayımlandı.

Office 14'ün alfa sürümünün ilk ekran görüntüleri internette ortaya çıktı. Microsoft bu haftanın başında bir deneme sürümünü seçilmiş testçilere göndermişti. Şimdiyse Rus kökenli wzor.net bu deneme sürümünün ilk ekran görüntülerini yayınladı. Resimlerde Word, Excel, Visio, OneNote, Publisher ve Access gözüküyor.

Office 14 grafiksel açıdan Office 2007'de siftahı yapılan "Ribbon" arayüzüne paralel ilerliyor. Kısa bir süre önce gelecekte çıkacak olan "Grada" ismindeki Office programının ilk konsept ekran görüntüsü keşfedilmişti. Office 14'ün bu senenin sonunda piyasaya çıkması bekleniyor. Ayrıca testçilerin Office 14'ün "Office System 2009" ismi altında piyasaya sürüleceğini öğrendiği de söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

2003 versiyonundan sonrakilerin hiç birini almadım ne yalan sölim takıldım kaldım 2003 de tıkandım bi yenilik göremedigim ve ihhtiyaclarım zorlamadıgı için hala 2003 kullanıyom bi 5 sene daha kullanırım

bana 2007 den daha kullanışlı geldi sanki...

Eminim buda office 2007 kadar iğrenç olacaktır...

yenilik yapılamıyor artık office olarakta open office'i 3'ü yükledim benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. o kadar paraya değmez. birde genişledikçe genişliyor. benim kullandığım word,excel,power point.

arkadaşlar office 2007 iğrenç mi 3gb ram olsun nasıl cayır cayır çalışıyor:)

Office 2007 mükemmel bir Ofis sürümü. Fakat insanlarımız yeniliğe kapalı.

"iğrenç" sıfatını kullanan arkadaşın bilgisayar bilgisini düşündürücü, her yazılımının adı üstünde sistem gereksinimleri var.

makyajlayıp piyasaya sürüyorlar

2007 kullanıyorum çok güzel gerçekten Recep Baltaş'ın dediği gibi 2010'u da alabilirim

Sen de yorum yaz