Office, Chrome Web Store'a geldi!

Microsoft, iPad ve Android için sunduğu popüler yazılımını artık Chrome kullanıcılarına da sunuyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Office, Chrome Web Store'a geldi!

Office'i iPad için sunan ve Office Mobile'ı cepler için ücretsiz hale getiren Microsoft, şimdi de Office Online için bazı geliştirmeler sundu.

Bu geliştirmelerin başında Office'in Chrome Web Store'a girmesi geliyor. Artık Microsoft Office'in çoğu web uygulamasını Chrome web tarayıcınızdan veya Chrome OS'tan sadece bir kısayola tıklayarak çalıştırmanız mümkün. Excel desteği henüz sunulmasa da yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

Bu arada Office web uygulamalarında da en az bir önemli geliştirme var. OneNote Online artık yazdırmanıza izin veriyor, Excel ise yorum eklemenize ve VBA kodu içeren tabloları düzenlemenize olanak tanıyor. PowerPoint, metin ön izlemeyi düzgün biçimde gerçekleştirirken Word'de dipnot ekleme işi artık çok daha kolay. Bu değişikliklerle birlikte Office 365 üyeliği, daha çekici hale geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bunlarda jest yapıp bir tane uygulama verseler wp ye

@15 Nis 2014 19:22 windows olmasa Google mı olur

Google, Microsoft'u azcık örnek alsın

@15 Nis 2014 20:12 Google her şeyi kar için yapıyor. Microsoft ise insanlık için. Bu gün Microsoft olmasaydı belkide Mac gibi oldukça pahalı ürünler kullanıyor olabilirdik.

iPad için sunulan Word uygulamasında acaba denklem falan yazılabiliyor mu?? Matematikçi olunca insan sıkça denklem yazmak zorunda kalıyor :(

Google ise Windows Phone'a köstek olmak için elinden geleni yapıyor.

Bu microdoft böyle güzel politikaları yüzünden bana bir lumia aldıracak artık

Sen de yorum yaz