Online oyun dünyasına giriş anahtarınız...

Son zamanlarda büyük patlama yaşanan online oyun dünyasına giriş rehberiniz hazır. Hemen indirin!

Online oyun dünyasına giriş anahtarınız...

Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL yine bir ilki gerçekleştirdi ve son zamanlarda büyük patlama yaşanan online oyun dünyasına giriş yapmayı planlayan kullanıcılar için etkileyici bir online oyun rehberi hazırladı.

İndirin: Online Oyun Rehberi

LEVEL Temmuz 2009 sayısı ile birlikte dağıtılan bu rehberi artık PDF formatında da Download edebilirsiniz. Rehberin en ilgi çekici bölümlerinden biri de tamamen Türkçe olan AirRivals ve Karahan gibi iki MMORPG'nin geniş incelemesi. Bunların yanında Metin 2 ve Free Realms gibi son zamanların popüler iki oyununu da yakın takibe alınıyor.

Online oyun dünyası ile ilgilenen kullanıcıların severek okuyacağını düşündüğümüz bu rehberi İndirin: Buraya Tıklayarak bilgisayarınıza indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

teşekkürler indiriyorum

İstanbul Kıyamet Vakti var ilk Türk MMORPG oyunu www.istanbuloyun.com'da

airrivals pek guzel degıl

Şu online oyunlar beni çok sıkıyor. Ayrıca; zaman da yok ama yine de bir göz atacağım boş zamanımda.

Sahsen ben takip ediyorum 1 2 tane tesekkurler paylasim icin. Birde bu polemige hastayim zaman yok polemigi. Her kezin dilinde ozellikle biz turklerin 1 turk dunyaya bedel ya herkez dunyayi kurtarmakla mesgul. Online oyunlar zaman kaybi ama dozajini ayarladiginizda hayatiniza kesinlikle renk katiyor sadece biraz daha irade gerekli.

Online oyunlar sadece vakit kaybı. İnsanı sosyal hayattan uzaklaştırıyor.

Bende WoW haricinde mmorpg pek tanımam (özellikle oyunda paray eşya satılması gibi saçmalıklar barındıranlar). Ama bir göz atmak için rehberi indiriyorum, teşekkürler.

Düzeltmeler : : :
Öncelikle Knight Online'da bir ücretsiz oyundur. Premium olanaklarını almak zorunda değilsiniz. İkincisi Ogame'nin sitesini WOW yerine yazmışsınız. :(

Rehber iyi güzel de, bence tarafsız değil. Reklam yönü ağır basıyor. Reklam kitapçığı olmuş. Sayfa aralarındaki reklamlara sözüm yok, tabiki alacaklar bu reklamları, para kazanacaklar. Ama Metin2 9/10 vermişler :) Diğer oyunlar kaç alır o zaman? Aion? Wow? Age Of Conan? LOTR? ...

Ne fark eder ki. İnsan Call of duty gibi bir oyuna da bağımlı olabilir herhangi bir MMO' ya da. Önemli olan kontrollü oynamak. Canınız sıkıldığında açar 1-2 saat oynarsınız. İlla ki dışarı çıkıp gezerek eğlenilmez. İnsan tek başına da eğlenebilir. Yeter ki dışarıda gerçek bir dünya olduğu unutulmasın ... :)

online online oyunlar diyorlar hiçde güzel değil

sadece vakit kaybı

ya online oyunlar sureklı 1. olma hevesı yuzunden bahımlılık yapıor..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir