PayPal, Windows Phone'a veda ediyor!

Windows Phone'dan ümidini kesen uygulamalar kervanına, bir yenisi daha eklendi!

  • Cenk Atlı
PayPal, Windows Phone'a veda ediyor!

En çok tercih edilen çevrimiçi ödeme sistemlerinden PayPal, 30 Haziran'dan itibaren bu hizmetin mobil uygulamasını kullanan herkesin sürüm 6.0'a güncelleme yapması gerektiğini duyurdu.

Firma ayrıca bu doğrultuda bu tarihten itibaren Windows Phone, BlackBerry ve Amazon'un Fire OS'si için sunduğu uygulamaları artık desteklemeyeceğini de açıkladı.

Söz konusu desteği kaybedecek olan kullanıcılar için PayPal mobil tarayıcı kullanımını tavsiye ediyor. Diğer yandan Outlook kullanıcıları da başka herhangi bir uygulamaya gerek olmadan PayPal eklentisiyle para gönderimi gerçekleştirebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

%0.7 kullanım oranı var şaşırdık mı? Hayır. Aldığım güne lanet olsun dediğim sayılı şeylerden biride Lumia 1520 cihazım. Neyse ki yakın zamanda Z5 ile değiştirdim. Alacaklara mesajımda uzak durun. 2012den beri sözde hep gelişecek. Ama sadece geriye gitti.

Bende lumia 930 aldım, bozuldu, admlar garantiden özellikleri yarısı olan lumia 830u yolladı. mahkemelik olduk şimdi de. Yazılım desteği o kadar kötü ki ilk aldığımda telefonun işletim sistemi kamerayı desteklemiyordu, aylarca kullandım güncellemelerde kamera özellikleri (fullhd çekim, video ışık ayarı..) geldi. Hah iyi oldu filan dderkende bozuldu :D

Sen de yorum yaz

Turhost