PlayStation VR, 1.699 TL Fiyatıyla Türkiye'de Satışta!

Sanal gerçeklik deneyimini oyuncuların oyunun dünyasına taşıyan PlayStation VR, 1699 TL'lik tavsiye edilen satış fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

PlayStation VR, satışta!

Sony'nin büyük sabırsızlıkla beklenen sanal gerçeklik sistemi PlayStation®VR (PS VR), 24 Ocak'ta, 1699 TL'lik tavsiye edilen satış fiyatıyla oyun severlerle buluştu. Sony Center, Teknosa, Vatan, MediaMarkt, OverGame ve D&R mağazalarında satılan platform ile birlikte Sanal Gerçekliği oyuncularla buluşturan birçok oyun da raflarda yerini aldı. PS VR uyumlu oyunların tavsiye edilen satış fiyatları 79 TL ile 229 TL arasında değişiyor.

PlayStation®VR ile aynı mağazalarda satışa sunulan oyunlardan Until Dawn: Rush Of Blood, Hustle Kings VR ve Super Stardust Ultra VR 79 TL, VR Worlds ve Driveclub VR 149 TL, Battlezone, Eve Valkyrie, Robinson: The Journey ve RIGS ise 229 TL tavsiye edilen satış fiyatlarıyla oyun severlerle buluştu.

Ev eğlencesine bir kilometre taşı

PlayStation®4 (PS4™) sistemi için oyun deneyimi sarmalayıcılığını bir üst düzeye taşıyan PS VR, ev eğlencesinde bir kilometre taşını temsil ediyor. Platform, oyuncuları oyunun dünyasına taşıyor ve kullanıcılarını yepyeni deneyimler sunan içeriklerle buluşturuyor. PS VR, oyuncuların oyunun sanal dünyasının içinde fiziksel olarak var olduklarını hissetmesini sağlıyor. PS VR, oyun severlerin oyun oynarken yaşadıkları hisleri en üst düzeye çıkartmak ve bambaşka bir dünyaya taşındıklarına inanmalarını sağlamak için, 360 derece baş takibi, geniş görüş alanı, yüksek yenileme oranları ve SIE'nin kendi çift kulaklı 3D ses teknolojisi gibi en son teknolojilerden yararlanıyor. Oyun severler, PlayStation®Move Hareket Kontrol Cihazı, DUALSHOCK®4 Kablosuz Kontrol Cihazı ve yakında gelecek olan PS VR Aim Controller gibi aksesuarları kullanarak sanal ortamlarda keşfe çıkabiliyor ve adeta oyunun dünyasının içindeymişçesine sezgisel olarak karakterlerle etkileşim içinde olabiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

PlayStation VR' ı ailecek severek kullanıyoruz

martinn ne ara geleceğe gittin yinee.. :))

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir