Pokemon Go'da 30. seviye görüldü!

Bir oyuncu, Pokemon Go'da şimdiden 30. level'a ulaşmayı başardı! Peki 30. seviyede ne oluyor?

  • Cenk Atlı
Pokemon Go'da 30. seviye görüldü!

Pokemon Go'da oyuncular ulaşılması en zor seviyelere artık yavaş yavaş gelmeye başladı. Verigood adlı bir Reddit kullanıcısının geçtiğimiz Pazar günü paylaştığı bir ekran görüntüsü oyuncunun Level 30'a kadar çıktığına işaret ediyor.

Her seviyeyle birlikte oyuncuların çok daha deneyimli olması gerektiğini düşünürsek bunun oldukça etkileyici bir aşama olduğunu söylemek mümkün. Bu aşamaya iki haftadan daha kısa bir sürede gelindiğini düşünürsek bu da önemli bir başarıyla karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor.

Ekran görüntülerinden de anlaşılabileceği üzere Level 30'a ulaştığınızda bile oyunda alınacak daha çok yol var. Bu aşamada bile ortada bir Master Ball ya da efsanevi Pokemon'a dair bir işaret yok. Bununla birlikte yarım milyon kadar XP'nin seviye 30'dan 31'e doğru gelişmesi gerektiğini görüyoruz, ki bu da birilerinin onların kilidini açması için uzun bir zaman geçmesi gerektiği anlamına geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

sürekli pokemon go haberleri görmekten içim dışıma çıktı oyundan soğudum

Süper yaaa oynamaya.devammmmmm yahoooo

ya en yüksek kaç level olunuyor

40 en yuksek lvl mis. Ama ilerde arttiracaklarmis

Ben şuan 27 level olucam 1 saat içinde olurum. level ini yükselttirmek isteyenler bana ulaşsın

Kardeş nasıl hızlı gelistin ve oyun hakkında biraz bilgi verirmisin

@03 Ağustos 2016 15:42 nasil kanka

@12 Ağustos 2016 22:38 PokeBuddy Diye program var githup mu öyle bi siteden indirecen google playa yazdığında çıkar hızını kordinatını ordan ayarlıyorsun bence hızını 15 ten yüksek yapma üstündekinide 10 yap kalsın diyelimki soft ban yedin viyaza.com dan necrobot var pokemon işin pokebuddy i kapat necrobottan gir tabi önce ayarlarını yapman lazım orda anlatımı var yaptıktan sonra girersin otomatik soft banı belirli bi süre sonra kaldırıyor kaldırdığını pokestop ex 50,100 olduğunu görürsen tamam

La sizin işiniz yok mu ben günde 3 saat ayiriyorum oynayali 3 hafta oldu level 19 dayim

Poketop bitti top alamyorm 18 bin altın ve hiç bsy yapamıyorum

Sen de yorum yaz