Prestigio MultiCam ile her yerden canlı yayın

Wi-Fi destekli yeni kamera MultiCam 575w ile her yerde canlı yayın yapmak, işte bu kadar kolay!

Prestigio MultiCam ile her yerden canlı yayın!

Prestigio'nun Wi-Fi kablosuz ağ destekli yeni kamerası MultiCam 575w, çok farklı yerlerde çok farklı amaçlarla kullanılabilmesiyle öne çıkıyor. 2034 x 1296 piksel Super HD kalitede video kaydı yapabilen MultiCam 575w'yi ister arabanızda araç kamerası olarak, ister evde bebek kamerası olarak isterseniz de spor yaparken aksiyon kamerası olarak kullanabilirsiniz.   

Çarpıcı video kalitesi

Prestigio MultiCam 575w'de kullanılan güçlü Ambarella A7 çipseti ve kusursuz bir Aptina algılayıcısının yanı sıra 160 derece görüş açısı, görüntü sabitleme fonksiyonu ve WDR (Wide Dynamic Range) özellikleri bulunan 5-element lens sayesinde hem Full HD (1080p) hem de Super HD (1296p) kalitede video kaydı yapabilirsiniz. Kameranın 3 boyutlu filtreleme özelliği gece modunda kayıt kalitesinin artmasını sağlarken Aptina A-Pix Teknolojisi ise düşük ışık koşullarında daha dengeli kayıtlar yapmanıza olanak tanır.

Wi-Fi ile canlı yayın keyfi

Prestigio MultiCam 575w'nin Wi-Fi özelliği sayesinde kameranın çekmekte olduğu görüntüleri canlı olarak Android ya da iOS işletim sistemli cihazlarla istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Ayrıca 4 adet MultiCam kameradan aynı anda tek bir telefon ya da tablete canlı görüntü aktarımı yapabilir, isterseniz bu görüntüleri canlı olarak internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

En iyi sonucu almak için Prestigio MultiCam 575w için özel olarak hazırlanmış uygulamayı AppStore'dan ya da Google Play'den mobil cihazınıza indirerek kameranızı uzaktan kontrol edebilir, canlı videolar izleyebilir, kamera ayarlarını değiştirebilir ve çekilmekte olan görüntüleri internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Mini fotoğraf makinesi gibi çok şirin duruyor,fakat farklı amaçlar içinde kullanılabilir düşünceside korkutuyor.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Prestigio MultiCam ile her yerden canlı yayın!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir