QHD'ye terfi etmek isteyenlere güzel haber

Yeni Philips 34 inçlik QHD ekran ile daha fazla yaratıcılık için daha fazla alan.

QHD'ye terfi etmek isteyenlere güzel haber

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips UltraWide ekran ürün grubunun yeni üyesi ile karşınızda. Büyüleyici bir görüntüleme deneyimini garantileyen 34 inçlik yeni BDM3470UP ekran, grafik ve görüntüleri canlandırmak için Quad HD çözünürlük sunuyor. UltraWide panoramik masaüstü ise parlak fikirleri yönetebileceğiniz geniş bir alan sağlıyor ve zengin ayrıntılara sahip netlikle birkaç pencere yan yana kolayca görüntülenebiliyor.

AH-IPS teknolojisine sahip panoramik CrystalClear performans

Yeni Philips ekran, 178° görüntüleme açısında bile renklerin tutarlı bir parlaklıkta ve doğrulukta olmasını sağlayan gelişmiş AH-IPS LED panellere sahip. Ayrıca 34 inçlik BDM3470UP, kullanıcılara parlak fikirleri için gerekli alanı sağlayacak kadar büyük. UltraWide 21:9 panoramik görüntü, yan yana koyup karşılaştırmalar ya da bir dizi uygulamayı içeren yoğun çoklu görev yürütmeler için çoklu pencerelerle çalışacak alanı sunuyor. 3440 x 1440 piksellik CrystalClear Quad HD çözünürlük, ince detayları benzersiz bir netlikte yakınlaştırmayı mümkün kılıyor. Üstelik daha fazla parlaklık ve renk doğruluğu için bu yeni ekranda Philips SmartUniformity modu da bulunuyor. Bu mod, sadece renk doğruluğunu değerlendiren bir metrik ile, en az %95 iyi dağılmış parlaklık sunacak şekilde ayarlandı.

Kolayca bağlan ve keyfini sür

Ekran ailesinin diğer üyeleri gibi, 34 inçlik bu yeni ekran da bağlantılar açısından güçlü. HDMI, mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL, DisplayPort, DVI ve VGA'nın yanı sıra aynı zamanda süper hızlı veri transferi için USB 3.0 desteğine de sahip. Bu bağlantı seçeneklerinden yararlanan yeni ekran, ayrıca kullanıcıların eş zamanlı olarak iki cihazda –örneğin PC ve dizüstü bilgisayar- çalışmalarını sağlayan ve iki farklı kaynaktan gelen içeriği görüntülemek için UltraWide ekran alanını ayıracak MultiView teknolojisine de sahip.

34 inçlik yeni Philips BDM3470UP ekran, Nisan ayından itibaren KDV dahil 3999 TL fiyatından büyük elektronik mağazalarda bulunabilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play