Razer Chroma'dan Özel Işıklandırma Seti

Razer Chroma, ışıklandırmasını donanım geliştirme kiti ile aksesuarların ötesine taşıyor.

Razer Chroma'dan özel ışıklandırma seti

Oyuncuların dünya lideri lifestyle markası Razer™ bugün yaptığı bir duyuru ile Razer Chroma Hardware Development Kit (HDK) yani Razer Chroma Donanım Geliştirme Kit'ini tanıttı. Dünyanın en gelişmiş modüler ışıklandırma sistemi olan HDK, PC oyuncuları ve bu tarzı sevenlere özel hazırlandı. Razer Chroma ekosistemi ile entegre olan Chroma HDK sizlere tek bir LED'i ayarlayabileceğiniz kadar detaylı ve kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri ile geliyor.

Kullanıcılar odalarını, evlerini ya da ofislerini bir oyun alanına çevirmek için LED şeritleri diledikleri gibi büküp şekillendirebilir ve istenilen her yüzeye rahatlıkla yerleştirebilirler. Bağımsız olarak kontrol edilebilen ışıklar; Razer Synapse 3 yazılımına entegre oldukları ve güçlerini Razer Chroma™ teknolojisinden aldıkları için cihazlarınız arasında senkronize geçişler yapabileceğiniz kişiselleştirilebilir ayarları mümkün kılmaktadır.

The Razer Chroma HDK toplamda 64 RGB LED kapasiteli 4 çıkış kanalını desteklemektedir. Kutu içerisinde, her birinin içinde 16 LED bulunan 2 adet LED şerit mevcutken, Razer Lightpack Extension Kit'in (ayrı olarak satılır) kutusunda da bir çift LED şeridi ve uzatma kabloları çıkmaktadır. 

16,8 milyon renkten diledikleri kombinasyonda ışıklandırma efektini seçebilecek olan kullanıcılar şu an beta aşamasında olan yeni nesil cihaz konfigürasyon aracı olan Razer Synapse 3'teki Chromo Studio uygulaması ile kendi kişisel ayarlarını yapabilecekler. Oyuncular, Chromo Studio'yu kullanarak cihazlar arası senkronize ışık efekti geçişini yapabildikleri gibi cihazların birbirileri ile olan fiziksel pozisyonlarına göre önceden belirlenmiş sürekli efekt geçişlerini de kullanabilecekler.

"Razer Chroma dünya genelinde milyonlarca oyuncunun keyifle kullandığı dünyanın en gelişmiş ışıklandırma sistemidir" diyen Razer kurucularından ve firma CEO'su Min-Liang Tan, sözlerine şöyle devam etti: "The Chroma HDK PC kasaları, eğlence merkezleri, farklı tertibatlar kısacası canınızın istediği herhangi bir yerde, sizlere oyunun atmosferine dahil olma hissini daha iyi yaşatıyor."

The Chroma HDK 2017'nin 3. çeyreğinden itibaren ilk olarak RazerStore.com üzerinden satılmaya başlanacak. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: Razerzone.com/Chroma-HDK

Fiyat:

Razer Chroma HDK: ABD 79.99$ / AB 99.99 €

Chroma HDK Sistemi için Razer Lightpack Genişleme Kiti: ABD 28.99$ / AB 34.99

Piyasaya Çıkış:

2017'nin Ağustos ayından itibaren Razerzone.com üzerinden ve dünya genelinde yetkili Razer satıcılarından

Ürün Özellikleri:

  • 4 adet ışıklandırma kablolu Razer Chroma HDK modülü
  • 2 LED şerit
  • PC kasası içine veya dışına kurulum imkânı
  • Razer Synapse 3 ve Chroma Studio ile uyumlu işleyiş
  • Razer Chroma SDK desteği
  • Veri ve güç aktarımı için USB bağlantısı
  • Ekstra güç ve parlaklık için adaptör çıkışı
  • Kasa içi ışıklandırma için Molex to DC güç adaptörü

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost