Red Dead Redemption 2 Büyük Başarı Elde Etti!

Rockstar'ın yeni efsanesi Red Dead Redemption 2, ilk 3 gününde etkileyen bir satış performansı yakaladı!

  • Ercan Uğurlu
Red Dead Redemption 2 büyük başarı elde etti!

Red Dead Redemption 2 geldi ve oyun dünyasında adeta taşlar yerinden oynadı. Bizim de detaylı şekilde incelediğimiz Red Dead Redemption 2, gelen haberlere göre önemli başarı elde ediyor.  

Red Dead Redemption 2'den gelen satış rakamları gayet iyi. 26 Ekim'de satışa çıkan Red Dead Redemption 2, ilk 3 gün içinde 725 milyon dolardan fazla gelir elde etmeyi başarmış durumda. Elbette bu Rockstar'ın ilk başarısı değil. Şirketin, en popüler oyunu kuşkusuz hala GTA V. Zira GTA V satışa çıktığı ilk 24 saat içinde 800 milyon dolarlık gelir elde etmişti.

Ancak Red Dead Redemption 2'ninki de azımsanacak bir başarı değil doğrusu. Zira ilk 3 günlük satış rakamıyla şu an tüm zamanların en çok satan 2'inci oyunu olmayı başarmış durumda.

Öte yandan Rockstar'ın paylaştığı bilgiye göre RDR2, PlayStation Network'te de bir oyun için en yüksek ön siparişi ve ilk gün satışını sağlayan bir yapım olmuş durumda. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek ve Red Dead Redemption 2 oyuncular tarafından nasıl karşılanacak.

Red Dead Redemption 2, şu an PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut durumda. Red Dead Redemption 2 PC sürümü için ise şu an için birkaç "söylenti" dışında başka bir şey yok.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play