Red Hat Türkiye ofisini açıyor!

Popüler Linux dağıtımı Red Hat, sonunda Türkiye ofisini de açıyor!

Red Hat Türkiye ofisini açıyor!

Önde gelen Linux sağlayıcısı ve açık kaynak yazılım şirketi Red Hat Türkiye'de başladığı faaliyetlerini, Türkiye stratejilerini ve iş dünyasına sunduğu çözümleri duyurmak amacıyla bir basın toplantısı düzenlemeye hazırlanıyor..

Red Hat Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Michel Isnard'ın katılımıyla 8 Nisan'da düzenlenecek olan toplantıda Red Hat'ın Türkiye'de başladığı faaliyetlerin detayları anlatılacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ubuntu gibi bir şey mi bu redhat

@30 Mar 2014 13:07 ubuntu redhat ikiside linux`tur ubuntu vakıf kuruluşudur ama redhat bir şirkettir cüzi bir miktarda para ile satar (bir diğer linux şirketi olan suse`nin linux`unun fiyatı migros`ta bile 10 tl idi) ama teknik destek sağlar. bütün linux versiyonları birbiriyle %100 uyumludur) haber ilgili söylemek istediğime gelince redhat`ın ülkemize gelmesine çok sevindim ve hiç şaşırmadım zaten geçende 1 milyar dolar kâr açıklamışlardı. zaten linux`a oyun desteği ciddi oranda artmaya başladı bu microsoft`un "ben neyi istiyorsam (nasıl işime geliyorsa) onu kullanmak zorundasın [ister beğen ister beğenme ben satışa bakarım (ki program oyun desteği sayesinde %100 garanti!)]" dayatmasından kurtulmamız lazım. arkadaşlar tavsiyem 80-100 tl 2. bir hard disk satın alıp linux yüklemeleri (torrent`dan film dizi downloadları xxx sitelere virüs bulaştırma derdi olmadan internet özgürlüğü de cabası) alacağınız harddisk 2. elde olabilir eğer sistemi yormasından korkuyorsanız western digital satın alabilirsiniz çünkü western digital`in hardisklerinin kendi işlemcileri var sisteme hiç yük bindirmiyor.

@30 Mar 2014 13:07 ücretli kurumsal pazar için tasarlanmış bir sistem. genelde supported linux sunucusu olsun diye kullanılan bişey.

@30 Mar 2014 17:10 Ubuntu vakıf kurluşu değildir: http://www.canonical.com/

Red Hat Türkiye ofisi nerede açıldı peki?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost