Renault Link (R-Link) sistemi mercek altında

Yeni Clio ile aynı yüze kavuşan yeni Megane, akıllı R-Link ile sürücüye daha fazla konfor sunuyor

Oynat Yeni Renault Megane incelemede! Makyajlanarak yeni Renault Clio ile aynı modern ve dinamik yüze kavuşan yeni Megane, akıllı R-Link özelliği ile sürücüye daha fazla konfor sunuyor.
Renault Link (R-Link) sistemi mercek altında

Makyajlanarak Renault'un ilk defa Clio'da gördüğümüz modern ve dinamik yeni tasarım yüzüne kavuşan yeni Megane'ın içinde yer alan R-Link sistemi, internet bağlantısı gerektirmeden canlı trafik bilgisi sunan navigasyon sisteminden multimedya oynatma özelliklerine, tweet, e-posta ve RSS kaynaklarındaki bilgileri hem ekrana getirip hem de Türkçe olarak okuyabilen sosyal eklentilerden telefon aramaları için de kullanılabilen ses tanıma sistemine kadar çok başarılı bir akıllı sistem.

R-Store üzerinden yeni uygulamalar da ekleyebileceğiniz sistem, R-Sound gibi kullanıcıya istediği motor sesini seçmesine imkan tanıyan eğlenceli ve ilginç uygulamalara da sahip. USB'nin dışında sd-kart ve AUX girişlerine ek olarak Bluetooth desteği ile sistemin multimedya özelliklerinden çok daha rahat yararlanılabiliyor.

Yeni Megane GTLine serisinde dahili olarak yer alan sistem istenirse Touch serisine de opsiyonel olarak eklenebiliyor. İnceleme videomuzu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Mahmut Karslıoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bildiğin wv farı yapmışlar

@19 Mar 2014 09:01 Volkswagen yani vw

Keşke konuşabilen birisi arabayı tanıtsaydı Eeee eeee eeee eeee 1 dakikadan sonra daha katlanamadım eee eeee eee eee

neresi yeni bunun? ön farı değiştirmeyle yeni mi oluyor?

sanırım chip artık araba sitesi olma yolunda ilerliyor :)

r link benim arabamda var (megane touch plus) şunu söyleyebilirim r linkin üstüne araba yapmışlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir