İnternete sızan yeni kareler, Galaxy S23 Ultra'nın zum yeteneğini gözler önüne serdi

Samsung Galaxy S23 Ultra'nın iyi bir zum yeteneğine sahip olmasını zaten bekliyoruz. Ve sızan yeni kareler, bu beklentinin hiç de boş olmadığını kanıtlıyor.

Sızan yeni kareler, Galaxy S23 Ultra'nın zum yeteneğini sergiliyor

Galaxy S23 Ultra sızıntıları tüm hızıyla internete yayılmaya devam ediyor. Ortaya çıkan sızıntıların bir kısmı sahte gibi görünse de, bazıları oldukça güvenilir. Yeni bir sızıntı da bunlar arasında gösterilebilir.

Twitter'da yayınlanan bazı fotoğraflar, iddiaya göre Galaxy S23 Ultra kamerasının yakınlaştırma yeteneklerini sergiliyor. Bu kareler, Galaxy S23 Ultra’nın, yakınlaştırılmış çekimlerde S22 Ultra'dan daha büyük bir kalite sunduğu rahatlıkla görülebiliyor.

Tüm son sızıntılarda tekrar eden bir şekilde, Galaxy S23 Ultra ile çekilen fotoğrafların, 2022 modeliyle çekilen benzer çekimler ile karşılaştırıldığında daha az gürültüye ve daha fazla ayrıntıya sahip olduğu görülüyor.

Galaxy S23 Ultra'da 200 MP birincil kamera, 12 MP ultra geniş kamera ve biri 3X optik zumlu, diğeri ise 10x optik zumlu periskop tasarımına sahip iki adet 10 MP telefoto sensör bulunması bekleniyor. Samsung, bir sonraki amiral gemisi telefonlarını 1 Şubat'ta düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtacak…