Samsung Galaxy S5: En iyi 22 ipucu!

Galaxy S5'in yeniliklerini keşfetmenizi sağlayacak 22 yeni ipucunu sizlerle paylaşıyoruz!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung Galaxy S5: En iyi 22 ipucu!

Samsung, Galaxy S5'te sadece yenilenmiş bir TouchWiz değil, yeni birçok uygulama ve özellik de sunuyor. Bu yenilikleri aramanıza ve araştırmanıza ise hiç gerek yok, çünkü onları galerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Galaxy S5, normalde Android'de bulunmayan birçok özel uygulama ve işlevle geliyor. Galaxy S4'ün aksine, Galaxy S5'te hangi özel uygulamaları kuracağınızı siz belirliyorsunuz. Bu sayede dahili depolama alanınızdan önemli ölçüde tasarruf etmeniz mümkün oluyor. Özel uygulamalara "Essentials" altından ulaşabilirsiniz.

Sade ve modern görünümüyle beğeni toplayan yeni TouchWiz'in bir başka özelliği, ayarlar ekranını daha derli toplu bir hale getirmiş olması. Bu yeni görünümü beğenmiyorsanız, örneğin sekmeli görünüme geçmeniz de mümkün.

Galaxy S5 hakkında bilmeniz gereken 22 ipucu ve gizli özellikler, galerimizde!

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Ne hikmetse sadelik ve kutumsu gorunum bana bir yeri hatırlattı acaba tüm firmalar bunu nerden buldu ? (kim bilir nerden...)

Ne çığırtkanlık yaptınız ve telefon beklentileri karşılamadı kasmayın artık.Gerçi samsungdan prim aldığınızı unutuyorum bazen pardon

Bilmedigimiz birsey anlatin bu ne yaa

bu plastik çöpünü bile inceleyip birde ipuçlarını yazmışsınız valla bravo çip....

Plastik çöpü alamayanlar kıskanıyor mu ne yapıyor anlamadım..ulan sanki aldılarda kullandılar:))beleşten saklayın büzüğünüzden...Samsung s5 rakipsiz...!

@06 May 2014 00:48 alamayanlar diye bir şey yok bilerek ve isteyerek kalitesizlikten uzak duranlar var aslında mesele şu sana göre güzel bana göre diil bu kadar basit dolayısıyla senin övmen benim yermem birşey ifade etmeyecek herkes sonuçta istedğini alıp kullanacak.

ben aldım çok ucuz 3 buçuk

S5 kesin S4 satışların artması için çıkarıldı.

S5 i eline alip inceleyen biri olarak şunu diyebilirim. İlk defa bu kadar hızlı ve akici bir tel gormus oldum. Bence piyasanin en iyi telefonu s5. Elestri yapmadan önce s5 i elinize alıp inceleyin telefona haksızlık yapmayin.hersey metal değildir .

@08 May 2014 17:20 o dandik malzeme içinde pek beğenmesemde iyi bir yazılım olsa ne olur üste para versen olmaz o iş ;)

Ağbi niye samsungdan başka haber yok bu ülkede samsungdan başka telefon satılmıyormu ? yaw banane s5'in 22 ipucundan. samsung önce düzgün yazılım desteği versin. s3 güncelleme almıyacak ondan haber verin. ne s5miş arkadaş almıyorum ya...

@09 Mayıs 2014 13:53 arkadaş s5 in 22 ipucundan sananeyse ne işin var bu başlık altında

Elime alip inceledigimde dünyanin en stilsiz en adi en plastik en ucuz telefonunu elimde tuttugumun farkina vardim ve tekrar yerine biraktim.

@09 May 2014 23:37 yani insanlar dikkat etmeli di mi..o plastikler öcü çünkü aynı zamanda

Bu kadar telefonun içine bence GM Elite de girmeliydi.

2 aydır kullanıyorum şu an itibari ile piyasanın en iyi ve en kullanışlı telefonu.

keşke şu telefondan anlamayan android işletim sisteminin en ufak ayrıntısını bilmeyen şahıslar S5 üzerine yorum yapmasalar Samsung Galaxy S5 benim tercihimce piyasadaki en iyi ve en güçlü telefonlardan biridir kasa olarak sade ve pek fark olmayabilir ama yazılım olarak Samsung kendine rakip bulamıyor

bakıyorumki herkesin görüşü farklı biri iyi diyor biri adi plastik diyor.sanırım insanlar kendilerine göre yorum yapıyorlar bende aldım çok olumsuz yorumlardan sonra bile aldım ve kendi yorumumu yaptım gerçekten harika bir telefon anlatılmaz yaşanır yorumları yapanların hepsinde s5 var galiba velhasıl s5 e rakip bi telefon yok suan htc m 8 i de gördüm :(

İyiki Varsın Samsung <3

Sen de yorum yaz