Samsung Galaxy S6 yoksa böyle mi gelecek?!

Ortaya çıkan yeni Samsung Galaxy S6 görseli, bir kez daha kafaları karıştırdı!

  • Ercan Uğurlu
Samsung Galaxy S6 yoksa böyle mi gelecek?!

MWC 2015'e iki haftadan az bir süre kalmışken Samsung'un yeni amirali Galaxy S6'yla ilgili sızıntılar tam gaz devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bir görsel, Galaxy S6'yla ilgili olarak kafaları karıştırmaya yetti. Cep telefonu kılıfı üreticisi Verus tarafından sunulan temsili Galaxy S6 görseliyle birlikte yeni dedikodular telefonun arka kapağının açılıp açılmayacak olmasına odaklanmış durumda.

Çift yüzeyli kılıflar üreten Verus'un ortaya çıkarttığı bu temsili görseller ne derece doğru şimdilik kestirmek güç, ancak Galaxy S6 olacağı iddia edilen telefona dikkatle bakıldığında hemen yan tarafındaki microSD kart veya SIM kart slotunu görmek mümkün. Buradaki slot her ikisinden biri olabilir, ancak buradaki önemli detay bu girişin burada yer alması. Bilindiği üzere önceki Galaxy modellerinde bu slotlara kapağın altında yer veriliyordu. Şimdi bu girişin burada yer alması, telefonun arka kapağının açılmayacak olmasına büyük bir işaret olabilir. Aslında bununla ilgili dedikodular daha önceden de ortalıkta dolaşıyordu. Elbette bunun cevabını iki hafta sonra net şekilde öğrenebileceğiz. Bakalım o zamana dek Galaxy S6 ile ilgili daha ne gibi sızıntılar ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Samsung Galaxy S6 ===> nihat doğan.....

S5 sunulduğunda çıkartılabilir pil olması avantaj olarak gösterildi. Gerçekten haklılar yedek pil taşımak ve değiştirmek iyi bir fikir. Şimdi bundan vazgeçerseler bu bir eksi olur..

13.53 benzetmene hayran kaldım. Zeka abidesi

daha ince,daha zarif samsung doğru yolda.

s7 s8 s9 s10 s11 s12 bunların sonu bitmez arkadaşım. her yıl yenisi çıkar. al bir telefon kullan işte bozulana kadar(uzun ömürlü olduğu için ucuz bir lumia modeli öneririm). paranıza yazık, tuzaklarına düşmeyin şunların.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play