Samsung, Galaxy S8'e Güvenmenizi İstiyor

Samsung, yayınladığı video ile telefonların nasıl bir test sürecinden geçtiğini gösterdi!

  • Ercan Uğurlu
Oynat Samsung, S8 için güven istiyor Samsung, yayınladığı video ile telefonların nasıl bir test sürecinden geçtiğini gösterdi.

Samsung, Galaxy S8'in üzerinde titizlikle duruyor. Bunun sebebi, yalnızca ortaya gerçekten başarılı bir amiral gemisi akıllı telefon çıkartmak değil; Güney Koreli şirket, aynı zamanda Note 7 krizinden sonra kullanıcılarının güvenini yeniden kazanmak istiyor. Bunun için Galaxy S8 üzerinde kapsamlı testler yapan Samsung, daha önce bu test aşamalarını resmi olarak da paylaşmıştı hatırlarsanız. Bu defa da bir video hazırlayan Samsung, akıllı telefonlarını ne şartlarda test ettiğini bizlere gösteriyor.

Samsung Bataryaları 8 Adımlık Test Sürecinden Geçiriyor

Samsung'un, bataryalarını 8 adımlık test sürecinden geçirdiğini daha önce yazmıştık. Peki, telefonlar başka hangi testlerden geçiyor? İşte Samsung'un hazırladığı, hemen yukarıdan izleyebileceğiniz video bu sorunun cevabını veriyor. Akıllı telefonlarını yüksek ve düşük ısı testlerine maruz bırakan, suya karşı dayanıklılığını inceleyen, düşmelere karşı direncini ölçümleyen Samsung, bükülme testlerini de ihmal etmemiş. Bunun sonucunda nasıl bir Galaxy S8 göreceğiz, elbette merak konusu. Yeni amiral her ne kadar MWC 2017'de sahne almayacak olsa da, 26 Şubat'taki etkinlikte tanıtım tarihini duyacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

güvenmeyin kendi hatalarını fiyat yükselterek telafi ediyor.

note 7 bu testlerden geçmemiş mi? Geçmemişse niye geçmemiş, geçmişse niye patlamış?

@17 Şubat 2017 13:41 Note 7 deki batarya testinden sonra, ultrason ile batarya kontrolünü teste eklediler. Bununla da alakalı bir video var. Bir daha batarya hatası tekrarlanmasın diye ciddi ciddi araştırıp, testlerine bunu eklemişler.

@17 Şubat 2017 13:41 en guzel soruyu sen sordun, cevabi basit, esgecmisler. Yoksa boyle bir hata butun bir urun'de olabilir mi...

@17 Şubat 2017 13:41 onun bataryasını sabote ettilerde ondan apple ajanları sabote etti...

Samsung galaxy serisi varken başka telefona kim bakar.

Ya Samsung lutfen, TV, Camasir makinasi yapmaya devam et, telefon isini Apple'a birak, tamam LG, felan da yapsin Google'dan OS satin alarak! Tavsiye ederim yani bizde bir Samsung ActiveWash camasir makineasi var, super ya WIFI'li felan :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play