Samsung Gear S2, iPhone uyumlu olabilir

Samsung, Gear S2 için iOS desteği getirerek, Apple hayranlarını kendi tarafına çekmek istiyor!

Samsung Gear S2, iPhone uyumlu olabilir

Gear S2 ile geniş kitlelere cazip ve işlevsel akıllı saat sunmak için çalışan Samsung , bu ürünle birlikte daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedefliyor. Gear S2 tanıtımında konuşan Samsung sözcüsü, bu modelin iOS ile uyumlu hale getirilebilme olasılığını doğruladı.

iOS desteği eklemek, iPhone fanlarını kendi tarafına çekmek için büyük mesai ve para harcayan marka için önemli bir adım olacak. iOS desteği sunan Pebble marka akıllı saatlerin popülaritesi göz önüne alındığında Gear S2'nin diğer pazarlara açılması son derece mantıklı görünüyor.

Gear S2 ön inceleme... Tıklayın...

Android Wear işletim sisteminin iOS desteği sunacak olması, bu duruma bir ivme kazandırmış olabilir. Android buna olanak sağlıyorsa, Samsung'un da bunu sunması son derece akıllı bir hamle olarak değerlendirilebilir. Ancak bu desteğin yakın bir zamanda sunulma olasılığı oldukça düşük. iPhone kullanıcıları bunun için muhtemelen 2016 yılını beklemek zorunda kalacak.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Samsung verdigi sozlerde pek fazla durmuyor note 2 android 5 gelecek dedi sonra 2 tane daha fazla telefon satmak icin guncelleme vermedi uzak durun samsungktan kanmayin

@ahmet06 samsung un note 2 ye android 5 gelecek dediğini hiç sanmıyorum çünkü türkiyede s4 lere bile zar zor geldi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir