Samsung, "kazara" Gear Fit 2'yi sızdırdı!

Samsung, tanıtmaya hazırlandığı Gear Fit 2 ve Gear IconX'in görsellerini yanlışlık eseri sızdırdı!

  • Ercan Uğurlu
Gear Fit 2 ve Gear IconX'i "kazara" sızdı
Samsung

Samsung'un bir süre önce çeşitli kaynaklar tarafından sızan yeni fitness bilekliği ve kablosuz kulaklıkları, bu kez Samsung'un sızıntısına maruz kaldı. Samsung'un S Health internet sitesinde sızdırdığı görseller, kısa bir süre sonra kaldırıldı. Ancak bu sızıntı sitede çok kalmadı, kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Sitede sızan görsellerin yanında herhangi bir bilgi yer almazken, Gear Fit 2 ve Gear IconX'in yayınlanan görsellerin çok geçmeden siteden kaldırılması akıllarda soru işareti bıraktı. Fakat sızıntınun bu boyuta geldiğini düşünürsek, artık çok yakında bu iki ürünle karşılaşacağımız garanti gibi.

Gear Fit 2'nin 1.84 inç boyutunda AMOLED bir ekrana ve GPS'e sahip olacağı biliniyor. Öte yandan Gear IconX'in de sızıntılara göre kablosuz yapıda olduğu ve üzerinde dokunmatik kontrol butonlarının yer alacağı da öyle... Kulaklıkların bunun yanı sıra fitness özellikleri içerdiği, 4 GB dahili kapasiteye sahip olduğu da bilinenler arasında. Artık Samsung'un bu iki yeni cihazını tanıtmasını bekliyoruz.

Samsung

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ne yanlışlıkmış arkadaş birde video olarak sızdırsaymış hatta nerde satıldıgını söylersinler :) bla bla bla telefon tanıtılmadan önce sızdırılır millette merak uyandırmaya calısıyorlar ama artık insanlar yemiyor fragman gibi çıkmadan 2 ay önceden her özelligi belli

@07 Mayıs 2016 21:05 dur daha varsayılan duvar kağıdı sızdırılmadı :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost