Samsung'dan Apple Watch yorumu!

Bugüne dek pek çok akıllı saati piyasaya süren Samsung, Apple'ın yeni saatinden çok memnun!

Samsung'dan Apple Watch yorumu!

Apple Watch piyasaya çıktı ve bütün teknoloji dünyası bunun heyecanını yaşıyor. Öyle ki, Samsung bile Cupertino'lu devin akıllı saat dünyasına adım atmasından oldukça mutlu gözüküyor.

Samsung'un Avrupa VP'si Rory O'Neill'in CNBC'ye söylediğine göre firma, Apple'ın kendilerini giyilebilir arenasına "takip etmesinden" mutlu. O'Neill'in söylediğine göre, iyi rakipler tüketicilere iyi ürünler sunuyor ve bu da, giyilebilir pazarını büyüten bir etken.

Giyilebilir alanında yeni ve büyük bir rekabetçinin bulunmasının Android Wear üreticilerini daha iyi cihazlar üretmeye iteceği kesinlikle doğru olsa da, Samsung şimdiden bir grup giyilebiliri markete sunmuş durumda. Hatta Samsung, orijinal Galaxy Gear'ın üretimini, Apple'ın o sıralarda "iWatch" üzerinde çalıştığı söylentilerine bir cevap olarak hızlandırmıştı.

Samsung, akıllı saatlerini markete daha önce sunmayı başardı ve Apple Watch duyurulmadan önce 6 adet akıllı saati kullanıcılara sundu. Şimdi herkes, piyasaya geç giren Apple'ın neler yapabileceğini merak ediyor.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Samsung'a bakar mısınız. Apple değil iPhone sevmeyen Apple Watch'u gereksiz gören biri olarak iWatch söylentisi çıkınca Samsung uyduruktan akıllı saat çıkardı hemen. Yani bugüne kadar da Apple ürünlerini taklit eden hep Samsung olmuştur.

@18 Nisan 2015 22:48 hadi oradan iSheep SAMSUNG zaten akıllı saat çıkartıyordu...

@18 Nisan 2015 22:48 asıl taklitçi hep apple oldu... ilk samsung telefon tasarımını sonra SONY tasarımını çaldı hala çalmaya devam ediyor...

samsung apple a destek vermeseydi elinizde apple iphone olmazdi arkadaslar 2007 de elinize ilk apple aldiginizda samsung a dua edin.tabi yapicak rekabet olmadan olur mu apple da bugun ku durumuna gelemezdi tekelcilik olmaz piyasada bir ara nokia vardi peki niye agziniza almiyorsaniz bugun apple destekleyenler bu firmayida birakacakdir.Yani plavra seyler bunlar apple ci iseniz bilgisayar larina eski urettiklerini konussaniza cogu kimse mobil hayat ile tanidi apple i bizler eskiden beri biliyoruz.

@19 Nisan 2015 00:32 asıl apple tasarımlarını samsung a ürettirmeseydi samsung bu işi anlayamazdı ve şu an bu konumda olmazdı. İşlemci tarafında tsmc, ekran tarafında lg, sony, kamera zaten baştan beri sony. Bak samsung olmadan da ne güzel oldu.

@20 Nisan 2015 07:54 he canım he he öyle. dünyadan haberin yok. google appledan dahada önce davrandı ama çıkartmayı başaramadı cihazı.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost