Samsung'un çift SIM kartlı Note 7'si hazır!

Galaxy Note 7'nin de, pek çok Samsung telefon gibi farklı sürümleri olacak. İşte bunlardan biri...

  • Ercan Uğurlu
Samsung'un çift SIM kartlı Note 7'si hazır

Samsung, tanıttığı akıllı telefon modellerini farklı ülkelere farklı sürümlerle getiriyor. Daha önce üst seviye akıllı telefonları için çift SIM kartlı modellerini tanıtan Samsung, bunlar arasında Note 5'i Hindistan'da çift SIM kartlı modeliyle satışa sunmuştu. Ayrıca yine Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'in de çift SIM kartlı modelleri olduğunu biliyoruz. Güney Koreli şirket bu defa aynı stratejiyi Galaxy Note 7 için benimsiyor.

Galaxy Note 7'yi denedik! İşte ilk izlenimlerimiz...

Samsung'un Hindistan için hazırlanan resmi internet sayfasında bu açıkça görülüyor. Galaxy Note 7'nin SIM kart çekmecesi fotoğrafına dikkatle bakıldığında, "SIM2" ibaresi net olarak görünüyor. Bu da demek oluyor ki Note 7, Hindistan'da - tıpkı Note 5 gibi - çift SIM kartlı modeliyle raflarda yer alacak.

Samsung'un Note 7'yi 11 Ağustos'ta Hindistan'da satışa sunması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Piyasadaki tüm Galaxy S7 ve S7 Edgeler Çift Sim Kartli!Hafiza Kartini Takma Yedek sim Tak Çalissin.Hindistana Özel Durum Degil..

Çok saçma düzenlemişler hafıza kartı takıyorsun ikinci simi takamıyorsun ikinci simi takıyorsun hafıza kartını takamıyorsun ikinci sim olmasının ne özelliği kaldı. Hafıza kartını kullanamıyorsun. İkisini kullanabilmeyi nasıl başaramıyorlar hayret ediyorum. O kadar özellik var diyorsun. Hafıza kartıyla sim arasında tercih yapmak zorunda bırakıyorlar.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play