SAN ANDREAS FAYI özel gösterimine gidiyoruz

SAN ANDREAS FAYI filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze kadar geldi! Tıklayın, kaydolun.

SAN ANDREAS FAYI özel gösterimine gidiyoruz!
29 Mayıs'ta Sinemalarda.

"SAN ANDREAS FAYI" özel gösterimine hazır mısınız? Warner Bros. Pictures ile düzenlenen ve CHIP okurlarını davet ettiği bu etkinliğe katılmak çok kolay.

Katılımın sınırlı olduğu özel gösterim için kaydolmak, son derece kolay. Ön kayıt için adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzu basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

"SAN ANDREAS FAYI" ön gösterimi 28 Mayıs 2015 Perşembe tarihinde saat 19.30 seansında, Cinemaximum Trump Towers sinemasında Salon 2'de gerçekleştirilecektir. Film 29 Mayıs'ta vizyona girecektir.

3D filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin web sitesi: www.sanandreasfayi.com

© 2015 Warner Bros. Pictures All rights reserved.

Film hakkında

© 2015 Warner Bros. Pictures. All rights reserved.

Kötü şöhretli San Andreas Fayı harekete geçip California'da 9 üzeri şiddette bir depremi tetikleyince, bir arama kurtarma helikopteri pilotu (Dwayne Johnson) ve ayrı yaşadığı eşi (Carla Gugino) tek kızlarını kurtarmak için beraberce Los Angeles'tan San Francisco'ya doğru yola çıkarlar.

Fakat kuzeye doğru yaptıkları bu tehlikelerle dolu yolculuk yalnızca bir başlangıçtır. Ve en kötüsünün bittiğini sandıklarında...aslında her şey yeni başlıyordur.
Aksiyon Gerilim "San Andreas Fayı" oyuncu Dwayne Johnson'ı yönetmen Brad Peyton ve yapımcı Beau Flynn'i yeniden bir araya getiriyor. Üçlü daha önce dünya çapında hit olmuş "Journey 2: The Mysterious Island"da da beraber çalışmışlardı.

Filmde rol alan diğer oyuncular şöyle: Carla Gugino, Alexandra Daddario, Ioan Gruffudd, Archie Panjabi, Hugo Johnstone-Burt, Art Parkinson ve Oscar adayı Paul Giamatti ("Cinderella Man").

Filmin senaryosu Carlton Cuse'un, hikayesi ise Andre Fabrizio ve Jeremy Passmore'un imzasını taşıyor. Richard Brener, Samuel J. Brown, Michael Disco, Toby Emmerich, Rob Cowan, Tripp Vinson ve Bruce Berman "San Andreas Fayı"nın yönetici yapımcılığını üstlendiler.

Filmin kamera arkası ekibi; görüntü yönetiminde Steve Yedlin, yapım tasarımında Barry Chusid, kurguda Bob Ducsay, kostüm tasarımında Wendy Chuck'tan oluşuyor. Görsel efektler yapımcılığını Randall Starr'ın, görsel efektler amirliğini Colin Strause'un ve müziklerini besteci Andrew Lockington'ın hayata geçirdiği "San Andreas Fayı" seçili salonlarda RealD 3D olarak gösterilecek.

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir FlynnPictureCo. yapımı olan Brad Peyton filmi "San Andreas Fayı"nı sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek.

www.sanandreasfayi.com

© 2015 Warner Bros. Pictures. All rights reserved.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Alexandra daddario varsa ilgimi çekebilir

Cumartesi mail gönderdim,

Çok iyi sağlam filmdi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir