Şaşkın baykuş cama tosladı!

"Yoksa hayaletler gerçek mi" dedirtewcek kadar ciddi bir görünüt ve altında yatan gerçekler...

  • Gökay Özbudak

Bay ve Bayan Arnold'un evine girdikleri zamanki manzara oldukça şaşırtıcıydı. Yukarıdaki fotoğrafta da görebildiğiniz bir silüeti camda gören evin sakinleri, öncelikle durumu anlamaya çalıştılar. Şeklin ne olduğunu ve nasıl oluştuğunu anlamaya çalışan ev sakinleri yetkilileri aradı. Uzmanlar cama çarpan baykuş silüetine, kuşun üzerinde bulunan ve tüylerin uzamasını sağlayan tozun neden olduğunu söylüyor.

Bayan Arnold o şaşırtıcı dakikaları şu şekilde anlatıyor; "İlk olarak baykuş olduğunu düşündüğümüz canlının iyi olup olmadığıydı. Biz de camı açıp halen oralarda mı diye baktık. Şans eseri kuştan başka herhangi bir ize rastlamadık. Bu da muhtemelen baykuşun yalnızca büyük bir baş ağrısıyla beraber uçmaya devam etmiş olduğunu gösteriyor."

Uluslararası Kuşları Koruma Derneği, bu gibi zamanlarda kuşların camlara çarptığını veya saldırdığına dikkat çekerken,kuşun başına bir şey gelmemesinden dolayı şanslı olduğu düşünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Şimdi ne palavralar dolaşır internet sayfalarımızda Hayalet Baykuş hakkında kimbilir!:)

"kuşun başına bir şey gelmemesinden dolayı şanslı olduğu düşünüyor."

Defolun ya.

şaşı hayalet baykuş :D

Bu baykuş Angry Birds oynayan birisini gördü ve dedi ki benim o renkli kuşlardan neyim eksik... Şaka bir yana kuşların camlara çarptığı çok oluyor camın temizliğinden ve gece karanlığından kaynaklı bunlar hep.

Sen de yorum yaz