Seagate CES 2014'te yeni ürünlerini tanıtıyor

Sabit disk devi, yeni ürünlerini CES 2014'te tanıtıyor. Bu ürünlerden özellikle biri çok iddialı!

Seagate, CES 2014'te yeni ürünlerini tanıtıyor!

CES 2014'ün başlamasına sadece saatler kala bir duyuru da Seagate'ten geldi. Pek çok teknoloji firması gibi CES 2014'te olacak olan Seagate, yeni depolama çözümlerini tanıtacağını duyurdu. Yeni 2 TB'lık Backup Plus Slim sürücüsünü CES 2014'te tanıtacak olan Seagate, önceki sürüme göre daha ince bir modelle karşımızda olacak. Seagate'in bunun yanında ayrıca bir bombası daha var.

CES 2014'te yerini alacak olan Seagate, tanıtmaya hazırlandığı 2 TB'lık Backup Plus Slim sürücüsüyle daha ince bir görünüme kavuşuyor. Cihaz üzerinde MicroUSB 3.0 portuna yer veren Seagate, yeni sürücüsünü 500 GB, 1 TB ve 2 TB'lık kapasite seçenekleriyle sunuyor. Fiyatları 100 dolar ile 180 dolar arası değişecek olan bu modellerin yanında Seagate,  Backup Plus Fast isimli sürücüsünü de yine CES 2014'te tanıtacak.

İlk USB 3.0'la güçlendirilmiş taşınabilir 4 TB'lık disk olacak olan Backup Plus Fast, yüksek hızda işlem yapmasıyla öne çıkıyor. Saniyede 220 MB veri transfer hızına erişen Backup Plus Fast'in fiyatının ise 300 dolar civarında olması bekleniyor.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

dev bir şirket olabilir ama . geçmiştede günümüzdede seagate diskler wd yada samsung disklere göre daha hassaslar hemen healt hataları türüyor bad sectorler sonucundada diskler kullanılmaz hale geliyorlar

@06 Oca 2014 19:18 98 yılından beri bilgisayar kullanırım elimden onlarca sabit sürücü geldi geçti şu ana kadar hiç Seagate modellerinden arıza ile şikayetçi olmadım ancak wd ve Samsung hep yarı yolda bıraktı gb larca veri kaybettim.

seagate cok sorun cıkaran bi dsikti kimseye önermiyodum uzun zamandır wd yıllarça sorunsuz dayanırken seagate bad sectör gibi sorunlar çıkartıyodu

artik yeter ya bu ssd ler ne. zaman ucuzlamaya baslicak...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir