Seagate'ten disk ödüllü yarışma

Seagate, unutulmaz hatıralarını 2013'e taşımak isteyenler için yeni bir yarışma başlatıyor!

2013'e taşımak istediğiniz hatıranız hangisi?

Veri depolama alanındaki önemli isimlerden Seagate unutulmaz hatıralarını 2013'e taşımak isteyenler için eğlenceli yeni bir yarışma başlatıyor. Sizin 2013'e taşımak istediğiniz hatıranız hangisi?

Seagate Türkiye'nin Facebook üzerinde başlattığı, 31 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek olan yarışması 4 kişiye Backup Plus taşınabilir disk kazandıracak. Çekilişe katılmak için öncelikle "Hatıra Ormanı" isimli yarışmada Backup Plus şeklinde olan tohumlardan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Kişisel bilgilerinizle birlikte 2013'e taşımak istediğiniz unutulmaz bir hatıranızı bu tohuma yazarak 1 adet çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Daha sonrasında bu hatıranızı arkadaşlarınızla paylaşıp 5 tanesinin yarışmaya dahil olmasını sağlamanız, hem "hatıra" tohumunuzu yeşerterek ağaca dönüştürecek,  hem de 10 tane daha çekiliş hakkı elde etmenizi sağlayacak.

Seagate Backup Plus sahibi olacak 4 kişiden biri olabilmek için öncelikle www.facebook.com/SeagateTurkiye sayfasını beğenmeniz ve Seagate Backup Plus Hatıra Ormanı uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor

Unutulmaz bir hatırayla bezenmiş tohumu sulamaları için arkadaşlarınızla paylaşıp daha fazla çekiliş hakkı elde edebilir, şansınızı arttırabilirsiniz.

Not: Her yarışmacı en fazla 11 adet çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

nedir bu facebook sevgisi anlamadım. şirketlerlerin yarışma anketleri facebook üzerinde olmak zorundamı? sosyal ağlara takılıp vakit harcamayı sevmiyorum.

TÜRKİYE'DEKİ FİŞLEMEYE AVAZ AVAZ BAĞIRIYORUZ... fAKAT YABANCILARIN DİREK İZLEME PROGRAMLARINA ALDANIP KANIYORUZ.... BU SOSYAL AĞLAR ŞİRKET GÖRÜNÜMÜNDE OLSADA DEVLETLERİN RESMİ KURUMLARI EĞER RESMİ KURUMLAR EĞER BUNLAR YABANCILARIN RESMİ KURUMLARI OLMASAYDI TV'LERDE 2*2 LİK ARABA MARKALARINI BUĞULADIĞIMIZ DEVİREDE (hangi beyinsizin fikri bilmiyorum reklama giriyormuş) TRT DE BU SİTELERİN REKLAMI YAPILMAZDI... YANİ BİZİM KURULUŞ VE KURUMLARDA BU İZLEME PROGRAMLARININ BİRER DESTEKÇİLERİ....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir