Seagate'ten yeni video depolama ürünü!

Dev boyutlu videolarınızı depolayacak yer arıyorsanız, Seagate'in bu çözümü sizi rahatlatacak!

Seagate'ten yeni video depolama ürünü!

Veri depolama çözümleri üreticisi Seagate, video depolamaya yönelik yeni ürünü Video 3.5 HDD'yi pazara sunmaya hazırlanıyor. 4 TB'lık kapasitesiyle alanında bir ilk olan 3.5 inçlik hard disk, 480 saate kadar HD video içeriği depolayabiliyor.

Alanındaki cihazlar ile kıyaslandığında en yüksek güvenirliğe sahip olan Video 3.5 HDD, güç tüketimi konusunda da oldukça cimri hareket ediyor. Videonun en önemli bileşenleri olan görüntü ve ses kalitesinde de hassas davranan cihaz, görüntüyü ve akustiği iyi bir performans ile sunuyor. 

Video 3.5 HDD'nin en uygun kullanım alanlarının arasında, dijital video kayıt cihazları, medya sunucuları ve merkezleri, HCPC (Ev sineması bilgisayarları ve sunucuları), Kablolu TV, uydu TV ve IPTV kurulumları yer alıyor.

Aynı Anda 16 HD Yayın Akışı...

Video kaydı ve düzenlemesi için kurulan kurulumlar ile sorunsuz çalışabilmek adına 75°C'ye kadar çalışma sıcaklığına dayanıklı olan Video 3.5 HDD, DVR (Dijital Video Kaydı) piyasasının en büyük ihtiyacı olan 7 gün 24 saat çalışabilme talebini de karşılıyor. Bu süreçte eşzamanlı olarak 16 HD yayının akışını güvenilir bir şekilde sağlayabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

sdd ucuzlamasını bekliyoruz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir