Selfie'den sonra şimdi de "Wefie"

NX Mini Wefie, "selfie" trendini farklı bir boyuta taşıyor.

Selfie'den sonra şimdi de "Wefie"

Samsung Electronics'in tasarlayıp geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına sunduğu NX Mini, 'Wefie' trendine öncülük ediyor. Selfie'den sonra fotoğrafseverlerin yeni trendi "wefie" kelimesi sokak diline, 2 veya daha fazla kişinin birlikte çektiği "selfie" olarak girdi. Samsung'un yepyeni 'Wefie' kılavuzu sayesinde de artık en iyi 'Wefie'yi yakalamak işten bile değil.

NX Mini, beğendiğiniz kareleri kolayca yakalamanızı mümkün kılıyor. Sadece 158 gr gövde ağırlığı ve son derece ince (22,5 mm) tasarımı ile NX Mini cebe veya çantaya kolayca sığabilecek kadar küçük olduğu gibi, fotoğraf kalitesinden de ödün vermiyor. Şık metal gövde ve deri görünümlü tasarıma sahip NX Mini, tarzına önem veren fotoğrafseverlere de hitap ediyor.

NX Mini, fotoğrafseverlerin yeni trendi 'Wefie'ye hiç zorlanmadan ayak uydurmalarını sağlayacak çok özel seçeneklere sahip. 75,2 mm (3,0 inç) ve 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekran ile kullanıcılar, kendi görüntülerini mükemmel şekilde kadraja yerleştirebiliyorlar. NX Mini'nin güçlü optik performansı, keskin ve net yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlayarak fotoğraflarda yer alan nesnelerin en iyi şekilde görüntülenmesini sağlıyor.

Kendi fotoğrafınızı çekerken bir yandan etkileyici poz vermek, diğer yandan deklanşöre basmak zor olabilir. Ancak Samsung NX Mini'nin Wefie kılavuzunda yer alan minik ipuçları ile tüm bu zorluklar tarihe karışıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play