Sevgiliye Özel Hediye Web Sayfası eğitimleri

Bilişim Eğitim Merkezi'nde 14 Şubat sevgililer gününe özel web tasarım eğitimi kampanyası başlıyor.

Sevgiliye Web Sayfası

Eğitime katılanlar 12 saatlik eğitim sonunda sevgililerine web sitesi hediye etmiş olacaklar. Bu kampanya dahilinde "Sevgiliye Web" eğitimine katılan ilk 100 kişi arasında en başarılı web sayfasını hazırlayan bir kişi 180 saatlik sertifikalı web tasarım programlarının tamamını ücretsiz alma şansını kazanacak.

Sevgililer gününe özel olarak hazırlanmış eğitim içeriklerleri ile 2 Şubat 2008 - 10 Şubat 2008 tarihleri arasında, 12 saatlik eğitimlerle "öğreten eğitim" modeli uygulanmış olacak. Bu hediye web sitesi eğitimleri ile hikayesi olan veya hikayesi başlayacak sevgililerin aşklarını web sitesi ile belgelemeleri ve hediye etmeleri mümkün olacak.

Eğitime katılacak kişiler diledikleri isimle veya sevgilisinin adının domain adresini alabilecekler. (örnek: www.leylamecnun.biz) Bir yıllık hosting hizmeti ve domain adı Bilişim Eğitim Merkezi tarafından sağlanacak ve bu konuda ayrıca bir ödeme yapmayacaklar. Temel web tasarımına giriş eğitimi ile sevgililer aşklarını kendi kalemlerinden, kendi kalplerinden ve kendi hayallerinden alıntılar ile bir web sayfasına aktaracaklar.

Bilgi İçin
Bilişim Eğitim Merkezi
Tel: 0216 550 99 50

Okuyucu Yorumları