Sevilen USB bellek artık daha hızlı

ADATA'nın sevilen USB belleği artık daha hızlı.

Sevilen USB bellek artık daha hızlı

ADATA'nın kapaksız olduğu için rahat kullanılabilen, popüler USB belleğinin USB 3.0 destekli yeni modeli satışa sunuldu. ADATA UV131 model USB bellek, krom-gri renkli, çinko alaşımlı metal şık kasasının yanı sıra daha hızlı veri aktarmasıyla da dikkat çekiyor.

ADATA'nın Türkiye distribütörü DataStar, USB 3.0 destekli yeni USB belleği satışa sundu. ADATA'nın sevilen USB bellek modeli olan UV130'un USB 3.0 destekli üst modeli olan UV131, diğer model gibi şık ve rahat kullanılan bir tasarıma sahip. USB 3.0 desteği sayesinde çok daha hızlı veri aktarımı yapabilen ADATA UV131 USB bellek, kapaksız olarak tasarlanmış ve bu nedenle çok rahat kullanılabiliyor. Krom-gri renkli, çinko alaşımlı şık bir kasaya sahip olan ürün, ucunda yer alan delik ile anahtarlık olarak da işlev görüyor.

Teknik özellikler

- 16GB, 32GB ve 64GB kapasite seçeneği
- Krom-gri renkli dış kaplama
- USB 3.0 (USB 2.0 ile uyumlu)
- 44.2 x 16.85 x 8 mm boyutlarında,
- 8 gr ağırlığında

Fiyat:   
16 GB - 8,49 USD+KDV;
32 GB - 14,49 USD+KDV;
64 GB - 29,99 USD+KDV (Tavsiye edilen satış fiyatlarıdır)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tebrik ediyorum bir suru bilgi vermissiniz ama konu basligindan yola cikarak yazmaniz gereken okuma ve yazma hizini yazmamissiniz.Bir suru satafatli laflar ama asil onmeli olan okuma ve yazma hizi yok :)

Dolaylı yoldan reklam işte. Hızının ne olduğu kime lazım değil mi.

@02 Şub 2015 15:54 reklamsa reklam sana ne, senin cebinden mi çıkıyor masrafı, herşeye de bir kulp takılmazki, nerde dobrovski varsa teknoloji sitelerine takılıyor. editörler yayınlamayın şu mesajları be.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play