Şimdi de Samsung Galaxy Z Fold 6'nın çerçeveleri sızdı

Samsung'un katlanabilir ekranlı telefon serisi Galaxy Z Fold'un beklenen yeni versiyonu, birkaç ay sonra piyasaya çıkacak. Ve doğal olarak, telefon hakkında yeni sızıntılar da gelmeye devam ediyor.

Şimdi de Samsung Galaxy Z Fold 6'nın çerçeveleri sızdı

Güney Koreli Samsung, rakibi Apple hala katlanabilir telefon üretmeye çalışa dursun, kendi katlanabilir telefon ailesini sürekli olarak yeniliyor. Galaxy Z Fold serisinin 6. modeli birkaç ay sonra piyasaya çıkacak. Ama bu arada, telefonun son halinden bir görüntü daha internete sızdı.

Samsung'un Galaxy Z Fold serisi, beklentilerin üzerinde bir ilgi gördü ve katlanabilir telefonlar hakkındaki önyargıları yıkmayı başardı. Ufak tefek sorunlar yaşansa da Android kullanıcıları Z Fold'un yeni sürümlerini de merakla bekliyorlar.

Güney Koreli elektronik devi, Galaxy Z Fold serisinin 6. versiyonunu sonbaharda müşterilerine ulaştırmak için hazırlıklara devam ederken, şirket içinden sızan bir görüntü de, telefonun dış ekranındaki yan çerçevelerinin ne kadar ince olacağını gösterdi.

Bu sızıntı aslında telefonu tam olarak göstermiyor olsa da, cihazın iki yanındaki çerçevelerin çok ince olduğu kolayca anlaşılabiliyor. İnce bir çerçeve hem daha şık bir görüntü sağlıyor, hem de üretici açısından daha düşük maliyet anlamına geliyor.

Ortalıkta dolaşan başka bir söylentiye göreyse, Galaxy Z Fold 6'nın bu yıl daha geniş bir kapak ekranına sahip olacağını söylüyor. Yani telefonu elinizde kapalı tuttuğunuzda daha çok standart bir akıllı telefon gibi görünecek ve standart bir telefon gibi işlev görecek. Ama daha geniş bir ekranda çalışmak veya video izlemek ya da metin okumak isterseniz, telefonu her zaman açıp büyütebileceksiniz. İşte bu herkesi çok mutlu edebilecek bir gelişme ancak henüz ne kadar gerçek olduğunu bilmiyoruz.