Skype grup görüşmesi mobil platformlarda...

Skype, Android, iOS ve Windows Mobile kullanıcıları için uzun zamandır beklenen özelliği sunuyor!

Skype 2 trilyon dakikaya ulaştı...

Her ne kadar inanması zor olsa da, Microsoft'un video görüşme hizmeti Skype'ın  ilk beta sürümünün üzerinden tam 13 yıl geçti... 

Temel olarak bakıldığında Skype halen video görüşmesi hizmeti sunmakta ancak yıllar içerisinde bu hizmet, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendi; tabii ki gelişmeye devam ediyor. Ve şimdi, geride bıraktığı yılları Android, iPhone, iPad ve Windows 10 Mobile için grup görüşmesi özelliği ile kutluyor. Her ne kadar bu platformlarda grup görüşmesi henüz mümkün olmasa da, Skype'ın söylediğine göre özellik önümüzdeki haftalarda sunulacak.

Bu arada yapılan açıklamada, Skype'ın 750 milyon kullanıcısı ile, geride kalan yıllar boyunca 2 trilyon dakika bedava video görüşmesine ev sahipliği yaptığı duyuruldu. Hizmet, 4 yıl önce, Microsoft tarafından satın alınmıştı...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Hem çok geç sunulan bir özellik hem de bu gizlilik politikasıyla kullananlara şaşıyorum doğrusu. İnsanlar neden hiç tepki göstermiyorlar buna ? Yoksa artık kendilerini daha mı değersiz hissediyorlar ?

@13 Ocak 2016 21:42 Facebook kullanirsin, Whatsapp kullanirsin, twitter'dan eksik kalmazsin sonra da Skypea laf atarsin, iyiymis. Bu arada grup video gorusmesi kac program da varda gec kalmismis, 2 bilemedin 3.

@13 Ocak 2016 23:02 Herkesin saydığınız sitelere kayıtlı olduğunu nereden çıkardınız ? Biri kötü diye öbürünün kötülüğü iyiliğe dönüşmez ! Bu sadece durumun vehametini gösterir.

Benim gözümde anlık mesajlaşma için bir numaralı yazılım whatsapp gibi dünün bebeleri bu gün popüler olmuş hem ki facebook gibi kuruluş amacı istihbarat toplayan ve hükümetlere veren bir şirketin whatsapp'ın sahibi olması oturun düşünün hatırlayan var mıdır BBM vardı bir zamanlar halen kullanılıyor hepsinin babası :))

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir