Sonunda 4 milyona ulaştı!

WD My Cloud yazılım ve uygulama indirme sayısı 4 milyona ulaştı.

Sonunda 4 milyona ulaştı!

Bir Western Digital (NASDAQ:WDC) şirketi olan WD®, kullanıcıların her yerden akıllı telefonları ya da tabletleri ile fotoğraflarını görüntülemek, videolarını oynatmak ve dosyalarına erişebilmek için My Cloud® kişisel bulutlarına uzaktan bağlanmalarını sağlayan WD My Cloud® uygulamalarının dört milyondan fazla kez indirilmiş olduğunu duyurdu. Bu deneyimin daha iyi olmasını sağlamak amacıyla WD, WD My Cloud cihaz yazılımının yanı sıra WD My Cloud mobil uygulamasının yeni sürümlerini sağlayan işletim yazılımı (OS) sürümü 1.5'i piyasaya sürdü.

WD My Cloud OS 1.5 yeni ortam gezintisi, görüntüleme ve arama özelliklerini beraberinde getiriyor. Ücretsiz güncelleme My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 ve My Cloud EX4 'ü kapsayan My Cloud ürün ailesinin tümü için geçerlidir.

WD İçerik Çözümleri Birimi ve Dünya Geneli Satış Departmanı Başkan Yardımcısı Jim Welsh, "WD, tüketicilerin çeşitli bilgisayar ve mobil cihazlarımızda topladığımız bütün müzik, film, fotoğraf ve diğer dijital dosyaları düzenleme ve kontrol etme konusunda karşı karşıya kaldıkları bunaltıcı angarya işi anlıyor," diyerek düşüncelerini ifade etti. "WD My Cloud uygulamasının bugüne kadar dört milyondan fazla kez indirilmiş olması, yazılımımızın müşterilerimize muazzam bir değer sağladığını ve WD My Cloud OS'nin yaşamlarımızdaki dijital içerik miktarını büyütmede hepimizin karşılaştığı dijital kaosu basitleştirme misyonunu sürdürmeyi taahhüt ettiğimizi göstermektedir," dedi.

WD My Cloud mobil uygulaması hali hazırda App StoreSM ve Google PlayTM den ücretsiz olarak indirilebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yine reklam yine reklam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir