Sony'den üç yeni Walkman daha geliyor

Sony Walkman serisine üç yeni model daha ekledi. İşte Sony'nin yeni MP3 çalarları...

Sony'den üç yeni Walkman
Sony Walkman: Üç yeni model geliyor.

Sony üç yeni MP3 çalarını tanıttı. E430 giriş seviyesi modeli temsil ediyor. 45 saatlik pil süresi ve 2 inçlik ekranı ile sadece giriş seviyesi kullanıcıların dikkatini çekmeyeceği kesin. Donanıma göre cihaz 4 ila 8 GB arası bellek sunuyor. Fiyatları ise 85 Euro (4 GB) ve 109 Euro (8 GB) olacak.

İkinci model ise Walkman S630. Bu cihaz kayıtlı şarkıların müzik karakterini tanıyor ve otomatik olarak şarkı listeleri oluşturuyor. Bunu mümkün kılan ise Sony tarafından geliştirilmiş SensMe teknoojisi. Bellek kapasitesi 8 ila 16 GB arasında. Pil süresi ise 40 saat civarında. Fiyat 139 Euro (8 GB) ve 189 Euro (16 GB).

Serinin son üyesi ise Walkman S730: Özel Noise Cancelling özelliği ve bu özelliği destekleyen kulaklığı ile birleştiğinde sahibi mükemmel bir şekilde dış dünyadan soyutlanabiliyor. Donanıma göre 8 veya 16 GB bellek sunuluyor. Fiyat elbette bellek miktarına göre: 8 GB 179 Euro, 16 GB 229 Euro.

Cihazlar ekimden itibaren temin edilebilecek.

Bilgi için:
Sony - 0212 327 39 00

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ipod candır

sony, ericsson ile birleşmemeliydi.yazık etti kendine.........

işte mp3 çalar dediğin böyle olur.SONY işte adamlar yapıyorlar valla.

ipod hikaye apple esiri olmayın yok şunu yükle yok bunu yükle sony ismi yeter dünya teknoloji devi sony dir bunu herkes bilsin markadan şaşmayın

SONY AL KEYFİNE BAK APPLEMİŞ İPODMUŞ PARAI ÇÖPE ATMA SES KALİTESİ DEYİNCE SONY Yİ DEN ABŞKASINI TANIMAM HELAL OLSUN ADAMLARA

En sonunda cep telefonu ile mp3 playerin ayrı olması gerektiğini anladılar. Aynı şeyi kamera için de düşünüyorum.

Sony'nin NW-A-300 model 20 GB kapasiteli Walkmanini almıştım. Öyle iğrenç bir yazılımı var ki artık SONY adını bile duymak istemiyorum..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir