Sony'nin yeni Walkman'i çok farklı!

Sony'nin bu yeni oyuncağını ilk bakışta basit bir kulaklık sanabilirsiniz. Ama aslında o...

  • Cem Şancı
Sony'nin yeni Walkman'i çok farklı!

Kulaklık kablolarının herkes için rahatsız edici olduğu bir gerçek. Ancak üreticiler kulaklığı kablosuz olarak tasarladıklarında da hem müzik çalarda hem de kulaklıkta ayrı ayrı kablosuz alıcı vericinin bulunması ve elbette iki cihazın da ayrı ayrı şarj edilmesi, ikisinin şarj dayanma sürelerinin aynı olmaması gibi problemler insanları cep telefonlarıyla veya mobil mp3 çalarlarla birlikte kablosuz kulaklık kullanmaktan vazgeçiriyor.

Elbette müzik dinlemek için uygun olan, yüksek kaliteli ses verebilen kablosuz kulaklıkların enerji ihtiyacı da çok daha büyük olabiliyor. Sony tüm bu handikapları göz önüne alarak, müzik dinlemek isteyenler için özel bir Walkman modeli tasarlamış.

WH serisi Walkman'lerde müzik çalarlar kulaklığın içine entegre edilmiş. Böylece kullanıcının koşarken veya spor yaparken müzik dinlemesi için tek yapması gereken, kulaklığını takmak. NWZ-WH505 serisi Walkman, 16 GB hafıza kapasitesi ve 20 saatlik çalışma süresiyle geliyor.

Düşük model olan NWZ-WH303 ise 4 GB hafıza kapasitesine sahip. Yüksek bas değerlerine ulaşabilen kulaklıklar son derece kaliteli ses çıkışı veriyor.Kulaklığı ayrıca eklenen bir kablo ile telefonlara, Laptop'lara, televizyonlara bağlamak mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Hmm akıllıca bence tutar :) Max_Real Qnx

Çok güzel ürün ama fiyatı ne olacak acaba?

ekran yok, bişey yok. parçaları hayalimizle mi takip edecez..

@17 Eyl 2013 20:17 milyonlarca satan ipod shuffleda nereleriyle takip etti acaba insanlar?

Çok güzel görünüyor...

Alıntı : Sony, yeni 3'ü 1 arada Walkman WH serisi kulaklıklarını tanıttı. Hem kulaklık, hem hoparlör hem de dijital müzik oynatıcı işlevine sahip yeni kulalıkların iki modeli bulunuyor. 16 GB NWZ-WH505 ve 4 GB NWZ-WH303. Kulalıkların ikisi de tek şarjla 20 saate kadar kullanım sunuyor. Bu çok işlevli kulalıklar Ekim ayından itibaren 99 ve 179 pound fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Ürün iyi de en az 200 lira derler ki, o da pahalı.

@17 Eyl 2013 21:33 Neden? iyi bir kulaklık iyi bir müzik çalar almaya kalksan 50 liraya falan mı kapatabileceğini düşündün?

NWZ-W273 almak daha mantıklı... 16gb çok gereksiz? 8 saat dinleme süresi su geçirmeme dışarı ses vermeme Karşılaştırılmayacak derecede küçük ve kullanımı kolay olması tercih için çok daha cezbedici?

bişeyide abartma soni kardeş

Hem tasarım hem de kullanılabilirlik açısından harika bir ürün.

çok kaba buldum

ben var ya alsam sokakta dinlesem böyleee bana araba çarpar :D

Sen de yorum yaz