Sony Xperia X (2017) Ortaya Çıktı

Sony'nin 2017 için yenilediği Xperia X modelinin görselleri ortaya çıktı!

Sony Xperia X (2017) ortaya çıktı

Bu ayın başlarında Sony'nin "Yoshiro" kod adlı yeni amirali sızmış ve 4K ekranıyla geleceği ortaya atılmıştı. Sony'nin yeni nesil Xperia XZ'si olarak görebileceğimiz bu telefonun yanı sıra tanıtılması muhtemel 3 farklı model daha bulunuyor. Mobil Dünya Kongresi'nde bu telefonların hepsini göreceğimizi umuyoruz, ancak o zamana kadar sızıntılar sürmeye devam edecek.

Sony'nin bu telefonlarıyla ilgili yeni gelen sızıntı, Xperia X (2017) modeline ilişkin. Hemen yukarıdaki görselin, yeni Xperia X modeli olduğu iddia ediliyor. Bu haliyle, görünümüyle selef modele bir hayli benzeyen Xperia X (2017), ön yüzde bir Sony logosu bulundurmuyor. Güç, ses ve deklanşör butonlarını telefonun sağ kenarında görüyoruz. Öte yandan telefonun çevresinde bir bezel yer alıyor ve ekranın kenarları 2.5D kavisli hattıyla dikkat çekiyor.

Xperia X (2017)'nin teknik özellikleri şimdilik bilinmiyor, ancak telefonun orta segmente konumlanacağını söyleyebiliriz. Bakalım MWC 2017'de Sony bizlere neler gösterecek. Etkinlikten haberleri sizlere anbean ileteceğiz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu sefer olmuş. Müşterilerin isteklerini sonunda ciddiye aldı Sony

Çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllll mis.

inşallah kapasitif tuşları ekranda değildir..yoksa bu beni samsunga yönlendiriyor..

@25 Şubat 2017 17:59 çerçevelerin ne kadar ince olduğunu görmüyor musun? Sony logosu sığacak yer bile yok ki koyamamışlar. sen de fiziksel tuştan bahsediyorsun. kusura bakma ama yorumun bana çok mantıksız geliyor. Unutmadan söyleyeyim, s8'de sanal tuşlu olacak. Karalama yapmadan önce gerçekçi sebepler bulmalısın

samsunga yönlerdirmezkardeşim merak etme bu sefer samsung da ekran kasa oranını arttırmak için kapasitif tuşa geçicek S8 modellerinde, o yüzden bu sefer samsung bu kapasitif tuşa karşı üstünlüğünü kaybedecek işte o zaman bu kasa ekran oranı üstünlüğünü de eşitleyecek sony fakat burda şöyle bi durum var sony'ninbu telefonu orta segment ve mediatek işlemci olması sıkıntı yani aynı olayı sony amiral gemisinde yaparsa işte o zaman pazar payını sony arttırabilir. sonunda insanları dikkate aldı sony.

anlamadığım bi şey var bu 2017 mobil konferansı öncesi bol bol gördük haberlerde ama bu modeli göremedik sergilenenler arasında ? fuarda mı tanıtılmadı yoksa sahte bir görsel mi ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir