Sony Xperia XR'dan yeni görüntü sızdı!

Sony'nin üst seviye özelliklere sahip yeni bir telefonunun görüntüsü, internette ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Xperia XR'dan yeni çizim sızdı!

Yeni sızıntılar, Sony'nin Xperia X Performance seviyesinde yeni bir telefon tanıtmak üzere olduğunu söylüyor.

@OnLeaks Twitter hesabının paylaştığı görüntüde Sony Xperia XR'nin görünüşüyle etkileyen bir telefon olacağı anlaşılıyor. Bununla birlikte telefonun adının Xperia XR olacağı henüz kesin değil.

Sızan çizim önceki sızıntılarda gördüklerimizden fazlasını sunmuyor; telefonun bir USB Type-C portuyla geleceği ve Xperia X serisindeki telefonlara göre biraz farklı bir tasarımla geleceğini biliyorduk. @OnLeaks, telefonun boyutlarının 146.4 x 71.9 x 8.1mm olacağını söylüyor. Buradan telefonun 143.7 x 70.4 x 8.7mm'lik Xperia X Performance'tan biraz daha uzun ancak biraz daha ince olacağını gösteriyor.

Telefon hakkındaki diğer dedikodular, 5,1 inç'lik 1080p ekrandan, Snapdragon 820 işlemciden ve hem ön, hem de arka kamera için 4K video kayıt özelliğinden bahsediyor. Telefonun Xperia XR olarak mı yoksa Xperia X2 adıyla mı çıkacağını bekleyip göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Sonunda Xperia XP yapacaklar o olacak. :)

Çerçeve kalınlığı gayet iyi. Daha önce hiç inceltmemişti. Ama yinede iyi.

4k ekranla gelse keşke z5p'den sonra devamını getirmediler. Hiç değilse 2k olsa gerçi fhd bile son derece parlak renkler sunuyor ama yinede daha iyi bir panelle gelmeli

Alt taraf gene piknik alanı!

telefon işini yapamıyor.ne kamera ne çerceve ne ekran gövde oranı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play