Tape 2 GO ile kasetlere dönüş!

Eğer elinizde halen eski müzik kasetleri varsa; bu yeni cihaz sizi çok mutlu edecek!

  • Levent Öztürk
Kasetlerinizi raftan indirme zamanı!

Geçmişte kalan şeylere elveda demenin ve geçmişi geçmişte bırakmanın vakti her zaman gelir. Sonuç olarak dünyanın geri kalanı ilerlemeye devam ettiği sürece eski bir standarda takılmanın çok fazla bir anlamı yoktur. Yeni olan daha iyidir; değil mi? Ancak daha önce Cassette MP3 Player ile olduğu gibi şimdi de eski ile yeniyi birleştirmeyi amaçlayan bir ürün var: Tape 2 GO-USB Cassette Walkman.

Ürün hakkında kısa bir özet geçmek gerekirse, eğer hala müziğini taşımak istediğiniz kasetleriniz bulunuyorsa Tape 2 GO-USB Cassette Walkman bu konuda size büyük yardımda bulunabilecek bir ürün. Bu ürün ile kasetlerinizi sadece dinlemiyor, dijital formata da çevirebiliyorsunuz. Daha da iyisi, bu ürün krom ve normal kaset tiplerini oynatabilme yetisine sahip. Tabii ki bütün bu özellikler, kaset koleksiyonunuzun bir CD veya dijital kopyasına zaten sahip değilseniz işe yarıyor. Ayrıca Ion'un Tape 2 GO-USB Cassette Walkman'i ile beraber gelen Ez Vinyl/Tape Converter yazılımı sayesinde ses dosyalarını iTunes aracılığı ile MP3 formatına çevirebilmektesiniz. Bütün bu işlemler için yapmanız gereken tek şey ise farenizle birkaç tuşa tıklamak.

Tape 2 GO-USB Cassette Walkman'in satış fiyatı ise, şu anda 49.99 dolar...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Çok pahalı. 30 TL'ye mp3 çalar al binlerce müzik at dinle. Hafif ve taşınabilir ve ufak.

Vay be aklıma eskiden kullandığım sony fx481 walkman'ım geldi :) Hala kutusunda saklıyorum :D

Yaw kaset mi kaldı babo gözünü sevem :D

Tam aradığım araç,Nereden bulabilirim? Rahmetlik geçmişlerimin seslerini, Commodore oyunlarını,nostaljik müzikleri vb.aktarmak istiyorum. Daha önce dediğiniz Cassette MP3 Player hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca bu yazıyı okuyan Tüm arkadaşlar. Bildiğiniz diğer Tüm eski manyetik teyp ve vhs video kasetlerini okuyup dijital ortama aktarmaya, dönüştürmeye yarayan cihazları satıldığı yerle birlikte. Yazılımları ise İsim ve indirme linkini url sini yazarlarsa. Çok ama çok makbule geçecek.Şimdiden Teşekkürler. Cevaplarınızı bek li yo rum.

Kasetleri toplamak koleksiyon olur bence harika

Arkadaşlar bu cihaz eski kasetlerimizdeki müzikleri mp3 ve benzeri dijital dosyalara çeviriyor. benim Orhan Gencebay kaset serimi bilgisayara kopyalamak için kullanabilirmi mesela. 05:21 de yazan arkadaş cihazın amacını anlayamamış galiba

Değmez buna

amazon.com da 19.01 $ ve Free Shipping.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play