TEST: En iyi iPad alternatifleri

Android işletim sistemini kullanan en yeni tabletleri araştırdık, en iyi 10 tableti seçtik...

  • Mehmet Ali Bahıt
TEST: En iyi iPad alternatifleri

Android 4.0 ICS ile birlikte, Android'li tabletler nihayet iPad ile yarışır seviyeye ulaştı. Android 4.1 Jelly Bean ise, bu durumu biraz daha ileri götürmeyi başardı.

Apple 2011'de tablet pazarının tartışmasız hakimiydi ama bu yıl Android 4 yüklü tabletler piyaayı zorluyor. Üretici sayısının çokluğu sayesinde Android tablet pazarında büyük bir hareket ve çeşitlilik söz konusu. Uzun pil ömrü, 7 inçlik ekran, dört çekirdekli işlemciler, takılıp çıkarılabilen klavyeler... En iyi Android tabletler pek çok farklı özellik sunuyor; üstelik fiyatları da genelde iPad'den daha ucuz.

Google'ın işletim sistemini kullanan en yeni tabletleri sizin için inceledik ve en iyi 10 tableti seçtik. Geri sayımla, Android tabletlerin TOP 10'u galerimizde... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

açık söyleyeyim galeriye bakmadım ama şunu söylemek istiyorum windows 8 pazarın açık ara galibi olacak android'i bence sadece düşük seviye çin malı tabletlere hapsedecek.

hallowen bencede öyle olacak çok güzel tespit

Galaxy tab 2 10.1 var galsxy note 10.1 yok.

bilgisayarın tüm özelliklerini içinde barındıran Surface, bence çok iddalı olacak, masa üstünde , dizüstünde yapabildiğiniz neredeyse herşeyi bu tablette de yapabileceksiniz ve bence en önemli özelliği klavye fare takılıyor olması...

bunların hepsini iyi bir battal poşete koyun ağzını sıkıca bağlayın ve doğruca halkalı çöplüğüne atın gitsin. gereksiz metallerden kurtulmak hem dünyamız hem de kendi sağlığımız için birebir....

iPad'i hiç bir tablet alt edemez çünkü iPad gibi bir tablet daha yok. Hangi tablet iPad kadar stabilize, compact ve yüksek çözünürlük veriyor.

@Greatness Ne ise yariyor acaba o cozunurluk? MAL GIBI EKRANA BAKIP DURACAKLAR ICIN BIREBIR DESENE!

@03 Eki 2012 03:48 bitek ekran diilki heryönden iyi bence ekranı saymıyorum appstore da daha fazla uygulama var örneğin daha hızlı şu ana kadar hiçbi tablet ipad kadar iyi olamadı.Kanıt mı istiyosunuz? Bi düşünsenize bi tablet çıkıyo haber çıkıyo İPAD e süper rakip diye niye ipad e rakip diyolar niye samsung galaxy ye rakip demiyolar? Veya neden İPAD için alternatif sunuyolar niye başka bi tablet için sunmuyolar? Niye insanlara tablet diyince bişey anlamıyolar ipad diyince hemen anlıyolar? Niye ipad he?Niye iPad 1 bile çoğu tabletten iyi. Hem retina ekranda film izlerken daha eğleniyosunuz.Emin olun samsung mühendislerine bile sorsalar bazıları ipad i seçer :) şimdi burda saçma saçma yorumlar yapmayın :)

@03 Eki 2012 03:48 Android çi olduğunuz için ne olduğunu bilmezsiniz ama söyliyim bir video da ya da bir metin de acayip işinize yarıyor. Zaten hep böyle dendi ona ne gerek vardı buna ne gerek vardı. Sayalım o zaman yerimizde.

İpad2 kullanıcısıydım şimdi ise asus tf var kesinlikle tabletlerin kralı asus tf'dir. Tabiyki teknoloji gelişiyor. Ama şuan için en iyisi asus. Gerçekten harika bir iş çıkarmış

Bir de finish(Calgon) tablet :D Etti mi 11 :D

Asus Padfone harika bir tasarıma sahip.

Asus TF201 bile ipad den daha iyi çözünürlük, işlemci , hafıza ve pil ömrü sunarken birde asus tf701 i görmelisiniz. Ipad tamamen hikaye, alanlar paramız boşa gitmedi diye kendilerini kandırmak için övüyor sadece. Ama teknoloji maalesef ipadin durduğu yerden çok çok ileride.

Ama ipad çok sınırlı ya bi' film bile izlemek için beklemeniz gerekiyo' bence en iyisi galaxy note 10.1 :)

ben daha yene kurdum benim evime gelsene

@15 Eki 2012 13:28 adres ver panpa :)

Sen de yorum yaz