TOP 10: En iyi seyahat kameraları

Kameram güçlü olsun ama çok da küçük olsun diyorsanız, İşte en iyi 10 alternatif...

TOP 10: Hem güçlü, hem küçük!

Her duruma uygun, cebinize sığacak bir kamera mı arıyorsunuz? O zaman seyahat kamerası olarak adlandırılan kategoriden bir cihaz seçmeniz gerekiyor. Seyahat kamerasından kasıt, kullanımı kolay, en az 10x zuma sahip, yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz kameralar.

Bunlar arasında sadece basit resim çekme işlevi sunanlar da var, Full HD video çekimi yapanlar da... Zum oranları da 10x ile 20x arasında değişiyor. Kaliteli kameralar hızlı bir otofokus ve iyi bir tepki süresi sunuyor.

Eğer siz de hem güçlü, hem de kolay taşınacak bir kamera peşindeyseniz, testlerimizde ilk 10'a giren en iyi seçeneklere göz atmaya başlayın. Hepsi galerimizde...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

siz bir de galaxy camera'yı görün

Samsung'un kameraları daha iyi.

ne galaxy camera imiş arkadaş, android olmasının ve donanımının ötesinde neyi var? bu gördüğünüz firmalar sırf fotoğraf makinesi üzerinde çalışarak dev kaliteli lenslerle en kötü cihazları ile bile çok çok daha iyi çeekiyorlar.

@30 Kas 2012 18:45 kardeş 250tl ye foto makine aldım inan cep telefonum kadar iyi çekmiyor.5 yıl önce aldığım fotoğraf makinesi bile ondan iyi çekiyor kaliteli bir marka hemde...boşuna bu makinelere para vermeyin iyi bir cep telefonu alın yeterli

keşke fuji makineler da teste dahil olsaydı (f500 EXR vs.)

250 tl lik kameradan ne hayir beklion ve galaxy camera >--v v

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play