TP-LINK'ten ömür boyu destek garanti!

TP-LINK, TP-LINK ürünlerine, garanti süresi bittikten sonra da 'ücretsiz' destek hizmeti sunuyor.

TP-LINK'ten ömür boyu destek garanti!

TP-LINK, uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri ve satış sonrası destek hizmetleriyle her aşamada tüketici dostu bir şirket olma hedefini sürdürüyor. Destek hizmetlerini sürekli geliştiren şirket, garanti döneminde arızalı ürünlerde bire bir değişim yapıyor. Garanti sonrasında da ürünlere desteğini sürdüren şirket, tüm ürünlerinde garanti dönemi sonrasında 'ücretsiz' destek hizmeti sunuyor.

TP-LINK Türkiye Teknik Müdürü Önder Tayanç, Türkiye'de Ev elektroniği kategorisindeki tüm ürünlerde üç yıl, kurumsal ürünlerde beş yıl garanti uyguladıklarını vurgulayarak, hem garanti süresinde hem de garanti sonrasında tüketicilerin yanında olduklarını belirtiyor. TP-LINK müşteri hizmetlerinin ücretsiz olarak ve garanti süresine bakmaksızın tüm TP-LINK ürünlerine destek verdiğini söyleyen Tayanç, "Hangi yıl satılmış olursa olsun, garanti süresinde ya da sonrasında TP-LINK ürününe ilişkin sorun yaşayan bir kullanıcımız hiç endişe duymadan çağrı merkezimize başvurabilir. Garantisi biten ürünlere çağrı merkezimiz hizmet veriyor ve bu hizmet için ayrıca bir ücret talep etmiyoruz; tüm ürünlerimizin arkasındayız" diyor.

Arızalı ürünler onarılmıyor, yenisi ile değiştiriliyor

TP-LINK'in kullanıcı dostu destek uygulamalarından bir diğeri ise garanti kapsamındaki arızalı ürünlerin yenisi ile değiştirilmesi. Arızalı ürünleri onarmak yerine, aynı veya üst model ile birebir değiştirmeyi ve tüketiciye zaman kaybettirmemeyi tercih ettiklerini bildiren Tayanç, "TP-LINK ürünlerinin arıza oranı çok düşük. Arızalı ürünleri, sorun saptanır saptanmaz yenisi ile değiştiriyoruz. Eğer satıştan kalkan bir model söz konusu ise bir üst model ile değişim yapıyoruz. Böylece kullanıcımız herhangi bir kayıp yaşamıyor; tam tersi bir üst modele terfi ediyor" diyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Siz bu kafayla batarsınız.

çok güzel bir düşünce

Airties ders alsin bu durumdan!

Appledan ornek almışlar.Çok da iyi olmuş.

Tp-link sentim destek veriyor 1. ye yalan cevap veriyor ikinci soruyu cevaplamıyor. Mesela 80 Portunu kendileri meşgul ediyor Ttnet kullanıyor diyor. Sonra ttnet biz kesinlikle port meşgul etmiyoruz diyor zaten tp-link ve sentim sonrasına cevap vermiyor. Ömür boyu değil sadece destek veremiyorki ömür boyu nebiçim bir saçmalık olmuş. Doğru düzgün cevap ver 1 kez destek ol. 1 kez dahi destek olamıyor, doğru bilgi veremiyor.

@27 Ekim 2014 13:23 arkadaş ne saçmalamışsın hiç birşey anlamadım .

Sen de yorum yaz