Tüm Raylı Sistemler Artık Yandex.metro'da!

Yandex yeni uygulamasıyla metrobüs ve raylı sistemler aracılığıyla yolculuklarınızda yardımcı oluyor

Tüm Raylı Sistemler Artık Yandex.metro'da!

Gün içinde yoğun bir koşuşturma yaşayan İstanbullular, artık ulaşmak istediklere noktalara en kestirme yoldan ulaşacaklar. Metrobüs, metro, füniküler ve tramvay hatlarıyla ilgili detayları sunan yeni Yandex.Metro uygulaması, kullanıcılarının trafiğe takılmadan, toplu taşıma araçları ile varmak istedikleri yere ulaşmaları için yol gösterecek.

Son derece sade ve kullanıcı dostu yapısıyla, harita üzerinde yalnızca birkaç dokunuşla rota oluşturulabilen Yandex.Metro ile kullanıcılar, ortalama yolculuk süresini de görerek en uygun güzergahı kolayca seçebilecek ve interaktif şematik harita yardımıyla hatlara dair detaylara kolayca hakim olacaklar.  

Hangi Vagona Binmeniz Gerektiğini Yandex.Metro Söyleyecek

Yandex.Metro, kullanıcıların gidecekleri lokasyona en yakın çıkışta inmeleri için hangi vagona binmeleri gerektiğini de kolayca anlaşılır grafik çizimlerle gösterebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, ulaşmak istedikleri noktaya varırken en ufak bir zaman kaybına bile uğramıyor. Uygulama, internet bağlantısına ihtiyaç duymadığı için; bağlantınızın olmadığı ya da hattınızın çekmediği durumlarda bile Yandex.Metro'nun tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Uygulamanın iOS sürümünü AppStore'dan, Android sürümünü ise Google Play'den indirebilirsiniz. Yandex.Metro ile ilgili detaylı bilgiyi yandex.com adresinden alabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

kaç tane raylı sistem var ki zaten İstanbul'da? otobüs hatları için yapsınlar.

Yürüyen merdivenin solunda beklemeye direnen sevgili halkım yüzünden geç kalmamamız işten bile değil.

@28 Temmuz 2015 21:08 normal merdivenler bomboş dururken yürüyen merdivene dadanıp yürüyerek çıkmak için terör estirmenin mantığı nedir? merdivenlerden yürüyerek çıkmak istiyorsan normal merdivenleri kullan. daracık yerde milleti tek sıra halde durmaya zorluyor milleti rahatsız ediyorsunuz dengesizlikten başka birşey değil.

Yandex'ten yine başarılı bir uygulama. Ankara raylı sistemleri de eklenirse daha da mükemmel olur.

Ruslar abd bu uygulamalar ile ta kalbimizin içine kadar girecekler.Her şeyimizi hizmet olarak sunma adı altında o ülkelerin ellerinde.İşte bütün bunlar küçük bir devlet oluşumuzun işaretleridir.Kendi sistemimizi kendi halkımız sunamıyoruz elin rusyası abd lisi almanı bu hizmeti sunuyor.Sözde büyük (aslında küçük) ve yeni (beyinler tamamen eski) türkiye...

yıllarca google facebook vs ile amerikaya bilgilerimizi paylaştık biraz da rusyaya paylaşalım.

Trafi bu konuda rakipsiz. Yandex metro çok eksik.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir