Türk Telekom Grubu'ndan Tivibu ve internet

Fiber'le çifte şenlik kampanyasında fiber internet ve tivibu bir arada.

Tivibu ve internet bir arada

Türk Telekom Grubu, yeni yıl öncesinde hazırladığı kampanyayla; Tivibu ve fiber interneti bir arada sunuyor. Grup, "Fiber'le Çifte Şenlik" kampanyasıyla; 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Sinema Paketi'nin dahil olduğu Tivibu IPTV'yi ayda sadece 60.90 TL'ye kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Türk Telekom Grubu, hazırladığı "Fiber'le Çifte Şenlik" kampanyasıyla Tivibu'nun IPTV platformunu ve fiber hızlı interneti bir arada sunuyor. Grup, kampanya kapsamında 35 GB limitsiz fiber hızlı interneti ve dolu dolu TV keyfini Tivibu Sinema Paketi ile ayda sadece 60.90 TL'ye sunarak, kullanıcılarına tek faturada çifte şenlik yaşatıyor.

Tivibu'nun Sinema Paketi ile kullanıcılar; ulusal, yerel ve tematik kanalları izleyebilmenin yanı sıra, zengin film koleksiyonundan oluşan Sinetivi, Sinetivi Adrenalin ve Sinetivi Karnaval kanallarında 7/24 film keyfi yaşayabiliyor. Fox Life, FX, Fox Crime gibi dünyanın en popüler dizi kanallarındaki dizileri Amerika yayını ile aynı anda veya hemen sonra takip edebilen kullanıcılar; Discovery, National Geographic ve BBC Earth gibi en kaliteli belgesel kanallarını da izleyebiliyor. Kampanya ile zengin içeriğin yanında IPTV platformunun "durdur izle, geri al izle, tekrar izle, seç izle" gibi gelişmiş yayın özellikleri de kullanıcılara sunuluyor.

Modem ve bağlantı ücretinin alınmadığı, 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenler Türk Telekom Grup Mağazaları'ndan veya 444 0 375'ten başvuruda bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Sakın bulaşmayın bu illete.

ti vi bu go paketini iptal etmezseniz ayda 5 lira fazla yazıyorlar.

bu 60.90 liraya sanırım bir de telefon sabit hat ücreti ödemek gerekiyor.

Sadece 60 liraymış canım ya!

O kadar saçma bir sistemleri var ki. Akn koymuşlar, üstüne tivi bu seyredince akn'den yiyor. Arıyorsun neden diye yemiyor diyorlar ama akn gidiyor ayrıca kalitesizliği de çabası. 35 gb nedir arkadaş ya?

Superonline varsa hiç bulaşmayın direk geçin.

Ya hadi ordan ya... Tv bu nun kullandığı veri tırafiği bizim evde kullandığımızın 100 yada 1000 katı. neden onun akk si yok? Altyapı yetmiyor akk diyorlar. Yapacağınız işe sizin... Ben böyle sisteminde..

Şu "sadece" kellimesi dolandırıcılık için var. Ve toplumu rahatsız etmeye başladı. Mantık derslerindeki gibi. "Eğer" cümle içinde "sadece" kelimesi "var ise" bu bir "dolandırıcılık teşebbüsüdür".

Limitsiz ve 35gb?? Ne yqman celiski ama..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost