Turkcell'in MWC 2019 Çıkartması

MWC 2019 etkinliğinde Turkcell de vardı ve alkışı hak eden büyük yeniliklerini duyurdu. Biz de Turkcell standını gezdik, özel bir röportaja imza attık

Oynat Turkcell'in MWC 2019 çıkartması MWC 2019 etkinliğinde Turkcell de vardı ve alkışı hak eden büyük yeniliklerini duyurdu. Biz de Turkcell standını gezdik, özel bir röportaja imza attık!

Turkcell Mobil Dünya Kongresi 2019'da ne yaptı? Ayrıntılar burada!

Barselona'da düzenlenmekte olan MWC 2019 etkinliğinde bizim için oldukça önemli bir stand vardı: Turkcell. Mobil operatör, etkinlik alanında kurduğu etkileyici standda tüm yeni teknolojilerini ve fazlasını Dünyanın gözü önüne serdi.

Biz de Turkcell standında oldukça kapsamlı bir gezi yaptık ve yenilikleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Ayrıca yetkililerle yaptığımız özel röportajda Turkcell'in sunduklarını daha detaylı bir biçimde öğrenme fırsatını yakaladık.

İşte Turkcell'in MWC 2019 şovunda bizlere gösterdikleri ve fazlası. Hepsi yukarıdaki videoda sizleri bekliyor... 

Not: 27 Şubat 2019 Çarşamba saat 11:00'de Turkcell MWC 2019 kapsamında yepyeni bir işbirliğinin duyurusunu yapacak. Canlı yayında an be an aktaracağımız bu çok önemli duyuruyu kaçırmamak için CHIP Online'da olun!

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz